XavierCharles isimli üyenin son içerikleri

1. X

1660 super e göre fps düşük değil mi

Grafikleri en yüksek ayarlara çekerseniz. Ekran kartınıza biraz daha yük binecektir. 1643500717 Drivers güncel mi?
  2. X

ESCAPE FROM TARKOV OYUN ARKADAŞI ARIYORUM

Bilgi için teşekkürler.
  3. X

ESCAPE FROM TARKOV OYUN ARKADAŞI ARIYORUM

Merhaba, Escape from Tarkov'a yeni başladım. Daha öncesinde benzeri oyunlarda deneyimim var fakat EFT'yi ilk defa oynamaktayım. Birlikte oyunda zaman geçirmek isteyen arkadaş arıyorum. Yaş 23. Discord kullanıyorum. Kero#8663 .
  4. X

Gmail doğrulama kodunun eski telefon numarasına gelmesi

İyi geceler arkadaşlar. Oyun için devirli Gmail hesabı aldım. Tüm bilgileri değiştirdim. Kurtarma telefonu vb kendi bilgilerimi girdim. Fakat güvenlik ile ilgili bir bilgi değiştireceğim zaman örnek verecek olursam 2 adımlı doğrulama yapmak istiyorum. Şifreyi giriyorum sonra eski telefon...
  5. X

Termal macun önerisi

Merhaba dostlar ryzen 5 3600 işlemcim ve snowman t6 ultra kule tipi soğutucum ve b450 s2h anakartım var. 7-8 ay önce Arctic Mx-4 termal macun ile yenilemiştim şuan da boşta 50-55 dereceleri görüyor. Cinebench cpu multi core testinde 3600 mhz ve 1.125 voltaj değeri ile 83 dereceleri buluyor. Oc...
  6. X

New World solo oynanır mı?

Ben de yeni başlamayı düşünüyorum. Gözlemlediğim kadarıyla oyunun erken zamanlarında solo oynanabiliyor. İlerleyen zamanlarında klana katılman gerekiyor.
  7. X

New World server önerisi ve oyun arkadaşı

Merhaba dostlar New World'e yeni başlayacağım. Türk guildlerin çok olduğu ve ekonominin iyi olduğu server önenir misiniz? Yeni başlayacak olan birileri veya beraber oynamak isteyenler var ise birlikte oynayabiliriz. Klan varsa da gelebilirim. Tek takılıyorum. Yaş 22.
  8. X

FIFA 22 GÜNCEL KADRO NASIL BULUNUR?

Online maalesef olmuyor. Ortak hesap mantığı sadece offline oynanıyor.
  9. X

FIFA 22 GÜNCEL KADRO NASIL BULUNUR?

Merhaba, ortak hesap mantığı olarak FIFA 22 oynuyorum. Offline olduğu için güncel kadroyu indiremiyorum. FIFA 22'nin güncel kadrosu olan veya nerede bulabileceğimi bilen birisi yardımcı olabilir mi?
  10. X

EKRAN KARTI DRİVER GÜNCELLEME SORUNU

Merhaba Dostlar rtx 2060 ekran kartım var. Driverı tamamen kaldırmak istiyorum DDU'dan ve Denetim masasından kaldırdıktan ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra driver yüklemesini otomatik olarak kendisi yapıyor. Driver yüklenmeden Manuel kurulum yapmak istiyorum. Windows otomatik...
  11. X

MİLLENİCOM HIZ SORUNU

Nasıl çözüm bulabilirim?
  12. X

MİLLENİCOM HIZ SORUNU

Merhaba Dostlar millenicom 100 mbps internet paketini kullanmaktayım altyapımın desteklediği maksimum hız 79 mbps fakat genellikle 47,50 mbps download geceleri 00.00 dan sonra 9 mbps dowload'a düşüyor ve ping sorunu oluyor artık bu can sıkıcı hale gelmeye başladı arayıp arıza kaydı...
  13. X

RTX 2060'DAN RTX 3060'A GEÇİLİR Mİ

Merhaba, Dostlar ryzen 5 3600 işlemci ve rtx 2060 ekran kartım var. Rtx 2060 satıp üzerine bir miktar para koyup rtx 3060'a yükseltmek mantıklı mı?
  14. X

AOC 27G2U/BK ALINIR MI?

27 inç 1080p de pikselleşme görüntündüde bozukluk olduğu söyleniyor sizin deneyimleriniz nasıl hocam 1626256148 Bazı satıcılarda 27G2U bazılarında ise 27G2U/BK yazıyor aynı monitörlermi acaba
  15. X

AOC 27G2U/BK ALINIR MI?

Merhaba dostlar AOC 27G2U 27 inç 144 hz ips panel monitörü 1800 TL gibi bir fiyata ALINIR mı? Düşüncelerinizi alabilir miyim?
Top Bottom