xawentis isimli üyenin son içerikleri

1. xawentis

VALORANT hesap satışı

VALORANT oyununu az çok oynayan bir insanım oyuna 2023 yılında başladım konu şu eski ve gelmeyecek kostümlerin hepsini kaçırdım güvenli bir şekilde hesap satın alabileceğim bir yer var mı NOT : Hesap satışının yasak olduğunu biliyorum bu yüzden de güvenilir bir yer var mı diye soruyorum çünkü...
  2. xawentis

Yardım VALORANT Rekabetçi maçı oynarken silah bir anda sıkmıyor

çift tıklama değil konu hocam yani nasıl anlatabilirim sana VALORANT oyunun da vandal ile sprey attığım zaman silah bir anda duruyor yani 4 5 mermi attığım zaman duruyor bunu neden yapıyor
  3. xawentis

Yardım VALORANT Rekabetçi maçı oynarken silah bir anda sıkmıyor

yemin ederim sadece rekabetçi maçta bunu yapıyor mouse adam önümde adama sıkıyorum bildiğiniz sol tıka basıyorum silah 3 mermi atıyor duruyor bildiğiniz MS geçikmesi var ve bunu sadece Rekabette yapıyor Mouse Steel Series Ten yardımcı olabilecek varsa lütfen yazsın
  4. xawentis

Hiçbir oyuna giremiyorum çözene ömür boyu minnettar olurum

Dostum dediğine göre sistemi yeni kurduğunu söylüyorsun eğer toptan aldıysan yani kasayı tamamen aldıysan aldığın yere bi göster çünkü bu normal bir konu değil oyun oynadığın zaman donduğunu söylüyorsun aynısını benim arkadaşta yaşadı hala da yaşıyor bir tek valorantta olduğunu başka hiç bir...
  5. xawentis

İphone 14 pro max / İphone 15 pro max'ten fiyat olarak nasıl pahalı olabiliyor

Kankalar biri bunu açıklayabilir mi nasıl oluyor mu ? anlamayanlar için fiyatlara bakın
  6. xawentis

Yardım E-SPOR İÇİN HANGİSİ ?

Kesinlikle CS2 şuan CS2 patlamış durumda çoğu kişi zaten VALORANTTI bırakıyor CS2 sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. eğer CS2 de güzel bir E-SPOR klanına da davet edilebilirsiniz GLOBAL rankındaysanız her türlü maçınıza e-sporcu denk gelir oynayışını beğenirse koçlarına veya yönetimine...
  7. xawentis

Forza Horizon 5 sarı site :D

Hahahaha
  8. xawentis

kanka inan bana onu bile farketmezler :D
  9. xawentis

ilk fotoğrafı ayarlayamadım ön tarafı çok güzel oldu da işte arka taraf gerçekten dediğin gibi yapay durdu ikinci de öyle oldu ama fazla sırtmıyo
  10. xawentis

valla öyle yaptım ben kankam
  11. xawentis

kankam hemen foruma paylaştım eğer öyle bir şey yaparsam yapacağım :D
  12. xawentis

CTRL + yön tuşları ile önce aşağıya doğru ayarladım sonra ise CTRL + X ile ya da Mouse tekerlek tuşu ile ayarlamıştım
  13. xawentis

Öyle yapacağım :ROFLMAO: 1696070580 Kamerayı yakınlaştırdım
  14. xawentis

BMW M5 2018 kankam
  15. xawentis

Şu 2 fotoğrafı Sarı siteye atsam inanırlar mı :D
Top Bottom