xaxnin isimli üyenin son içerikleri

1. xaxnin

Yeni anakart,işlemci ile bilgisayar açılmıyor

bilgisayarıma yeni anakart işlemci ve ram aldım herşeyi tam ve doğru kurmama rağmen açılırken input not support diyor ve ekran gelmiyor (kasa çalışıyor)
  2. xaxnin

monitöre dokununca ekran gitmesi ve dalgalı olması

çözünürlük değişince kapanıyor bazen geliyor bazen gelmiyor masaya vuruyorum ekran gidiyor 20 dk sonra canı isterse ara sıra geliyor fakat ana ekran olarak (fotoğrafta soldaki ekran) kullanırken hiçbir sorun yoktu diğer ekranda da öyle iki ekran yapınca sorun başladı 1693509628...
  3. xaxnin

Bütün video çekme programlarında kasma problemi

Kusura bakma fpsimin zaten yüksek olduğunu belirttim Video izleme programını değiştirince düzeldi
  4. xaxnin

Bütün video çekme programlarında kasma problemi

obs,bandicam,action,fraps ne varsa denedim video çekerken problem yok csgo da 400 fps alıyorum fakat videoyu izlediğimde kasıyor (twitchde yayın açtığımdada kasmıyor)
  5. xaxnin

PAYPAL türkiyeye para gelirmi

Soğuk suyu döktüm valla yaşandı ve bitti
  6. xaxnin

ABİ DOLANDIRILDIM VALLAHA BİLLAHA GİTTİ KELEŞ GİTTİ 300 DOLAR
  7. xaxnin

wiise dan mı bilmiyorum ama gönderme yerine şöyle yazdı " i am buying cs go ak-47 skin from ali i am sending money to his TR eban account is TR_____"
  8. xaxnin

sadece tr hesabım var mail imi yazdı ben bu şekilde türklerle ticaret yaptım diyor
  9. xaxnin

bir yabancı ile discroddan konusuyorum paypaldan para göndericek tr ibanımı yazdı göndermek istiyorum falan yazdı gönderebilirmi adamı bekletiyorum dolandırılmak istemiyorum
  10. xaxnin

Obs video kaydı kasıyor

herhangi bir video kayıt uygulması farketmez kaydettiğim videolar kasıyor twitch den yayın açıyorum hiçbir sorun yok nasıl düzelebilir
  11. xaxnin

Csgo skin yatırım tavsiyesi

tiger tooth gibi skinlerde var bu fiyat bandında sizce hangisi daha çok artar
  12. xaxnin

Csgo skin yatırım tavsiyesi

Merhaba StatTrak™ AK-47 | Kırmızı Çizgi skin im var cs 2 çıktıkdan sonra sizce fiyatı artarmı yoksa Gut Knife | Gamma Doppler (Factory New) ile takasmı yapayım hangisi daha mantıklı
  13. xaxnin

Bilgisayar ilk açıldığında no signal

Kasada power tuşuna basıp açtıgımda ilk bios ekranı hatta çok az windows geliyor ve gidiyor pc yi tuştan kapatıp açınca düzeliyor normal hale geliyor nasıl düzeltebilirim
  14. xaxnin

B450 a pro max bios m flash a geçmiyor

Hocam televizyon a takıp güncelledim teşekkürler
  15. xaxnin

B450 a pro max bios m flash a geçmiyor

Televizyon a bağlanıp deneyeceğim fakat biosdan çıkınca windows a geçmiyor ekran mouse klavye çalışmıyordu ram in yerini değiştirdiğimde bios ekranı gelmeye başladı
Top Bottom