xendvlr isimli üyenin son içerikleri

1. X

Çözüldü✓ Argb Kontrolcülü kasa

Arkadaşlar merhaba. Alttaki kasayı almayı düşünüyorum arkada Kontrolcüsü varmı varsa boş yeri varmı ve 3 pinli mi nasıl öğrenebilirim internette yazmıyor. 360mm sıvı soğutma uyduğu belirtilmiş ama küçük duruyor. Sizce nasıl alınır mı? kullanan varmı Not: bitfenix cube 360mm Argb sıvı soğutmam...
  2. X

Çözüldü✓ Sıvı soğutma soket problemi

Arkadaşlar merhaba. Bitfenix cube 360 argb aldım. Anakartım asus b450mk 2 pompa cpuda fanlar cha kanalda çalışıyor ama fanlar cpu fan girişindeyken biosta cpu fan error yazıyor ve açılmıyor. Cha fandayken de fanlar hep hızlı dönüyor sabit devirde ne yapmalıyım öyle sabit hızlı devirde kalması...
  3. X

Çözüldü✓ Yeni ekran kartı önerisi

2600 kullanıyordum 8-9 ay oldu 5600 alalı yaza düşünüyorum ama 5800x veya 5800x3d ama 1660 da bir yere kadar
  4. X

15 civarları hocam 20k ya pek dayanmak istemiyorum
  5. X

Ryzen 5 5600 ve asus phoenix 1660 kullanmaktayım. 360hz alien monitör kullanıyorum ama 360fps i her zaman yakalayamıyorum. Sadece fps oyunları oynamaktayım cs2 valorant gibi. 4060 veya 4060ti 8gb düşünüyorum fiyatları baya düştü amd ekran kartı istemiyorum 4060 fazla mı gelir sizce önerileriniz...
  6. X

Çözüldü✓ Mouse önerisi VGN vs Darmoshark

Arkadaşlar güncel olarak xtrfy m42 rgb kullanmaktayım lakin kablosunu bilenler bilir rahatlık açısından kablosuz bir mouse istiyorum. valorantta top 1k 2k arasındayım yani ağır fps takılıyorum. Vgn dragonfly f1 pro veya darmoshark m3 4k alacağım vgn 4k alıcı ile 2600tl darmoshark ise 2k. Vgn f1...
  7. X

Çözüldü✓ İşlemci soğutucu tavsiyesi

Arkadaşlar R5 5600 kullanıyorum stock soğutucu ve cooler master mastergel maker ile. Uzun vadeli kullanımlarda can sıkmaya başladı. Kasamda sıkışık bir alanda olduğu için kule tipi soğutma almak istiyorum. İdare edicek bir ürüne değil kaliteli soğutucak bir ürüne ihtiyacım var yeri geliyor 2-3...
  8. X

Çözüldü✓ Mouse tercihiniz hangisi?

Mouse alacağım sizce hangisini tercih etmeliyim? Fps oyuncusuyum sensör ve gecikme benim için önemli. Güncel olarak razer viper mini kullanmaktayım. Not: deathadder V2 nin az çok daha iyi olduğunu biliyorum ama elime oturmuyor gibi.
  9. X

Çözüldü✓ 1000₺ ye kadar mouse önerisi

Yeni mouse alacağım. Şuan razer viper mini kullanıyorum çok da memnunum. Elim orta ve tutuş şeklim claw. Biraz eskidi ve sıkıldım sensörü daha iyi bir mouse istiyorum ağrılıklı olarak fps oyunları oynuyorum. Farenin simetrisi pek önemli değil çok büyük olmasın yeter. Aklımda steelseries sensei...
Top Bottom