Xess01 isimli üyenin son içerikleri

1. Xess01

Laptop Termal Macun hakkında

Merhaba arkadaşlar elimde Casper excalibur i5 12450 h ve 4050 li laptop var. Ben bunun içini açıp temizlemek istiyorum, acmışken termal macunuda yenileyim diyorum. 9 ay oldu alalı, adım alalı hiç temizlenmendi. Termal macun baktım bazı sitelerden soru cevap kısma hep laptop işlemcisine göre...
  2. Xess01

Herhangi bir sorun var mi

Merhaba arkadaşlar, Adana'da yaşıyorum.(Belirtmemiz sebebi havanın diğer şehirlere göre aşırı derecede sıcak olmasi) Pckolikten hazır sistem sipariş vermiştim bugün elime ulaştı.İslemci ve ekran kartını furmark testine soktum teslim alır almaz.ekran kartı 6700 XT islemci R5 5600x.Ekran kartı Max...
  3. Xess01

Psu'ya sorun yaratır mı

merhaba arkadaşlar, işlemci r5 5600 ekran kartı 6700xt.İşlemci için bu soğutucuyu aldım ID-COOLING SE-224-XTS Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu.Psum CORSAIR TX750M 750W 80PLUS GOLD güç konusunda herhangi bir sorun yaşar mıyım?Soğutucun tdp si 220 w yazıyor
  4. Xess01

Hazir sistem önerisi

https://www.gaming.gen.tr/urun/204927/mantis-6800-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rog-rx-6800-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/. Bakabilirsin
  5. Xess01

İkinci Öğretim Okunur mu?

İlerde okuyup pişman olmayacağın zevkle çalışacağın bir bölüm yaz.Çünkü artık diplomanın bir önemi kalmadı zevkle çalışacağın ve o işte iyi olacağını düşündüğün bir meslekse düşünmeden tüm sıralamayı onunla doldur.2. öğretim meselesine gelirsek bende 2. öğretim bilgisayar mühendisliği bitirdim...
  6. Xess01

Bıos nasıl açıcam lütfen yardım edin deliricem

anakart markası nedir? F2,F10 veya Del tuşunu denedin mi
  7. Xess01

Bıos nasıl açıcam lütfen yardım edin deliricem

anakarta göre bios tuşu değişebiliyor pc açılırken 1-2 snlik bir yazı çıkıyor orda dikkatli bakarsan yazıyor hangi tuş olduğu
  8. Xess01

Bu sistem için ek soğutucu gerekir mi ?

Gerekmez.Tabi ki kasanın hava akışının iyi olduğunu varsayarak söylüyorum
  9. Xess01

r5 5600 için kule tipi soğutucu önerisi

Montajı kolay mı daha önce hiç soğutucu takmadım
  10. Xess01

r5 5600 için kule tipi soğutucu önerisi

arkadaşlar r5 5600 işlemci için kule tipi soğutucu bakıyorum.Anakart GIGABYTE B550M DS3H kasa DEEPCOOL CC560 uyumlu olursa sevinirim.Alttaki soğutucuyu almayı planlıyorum.Düşünceleriniz nelerdir?(Bütçe 1k)...
  11. Xess01

Vatan bilgisayarda hazır sistem

Hazır sistemlerde uyumsuzluk sorunu yaşamazsın.fiyat bana biraz pahalı gibi geldi https://pckolik.com/urun/hero-pchocasi-amd-rx-6700-oyun-bilgisayari/ buna bı göz atmanı öneririm
  12. Xess01

Son 10 Yılın En İyi Oyunu

red dead redemption bence
  13. Xess01

GENÇER GAMİNG HAZIRLANMA PROBLEM

Benimde sipariş kargolanmadı.Frmayla görüştüm 8-10 iş günü içerisinde yollayacaklarini söylediler.Haftasonlarını sayma.Musteri hizmetlerinde ararken müzik çalıp kapanıyordu onun içinde bekleme sırası olmadığından dolayı kapanıyor siz aradığınızda meşguldür muhtemelen dediler.Ulaşmak için arka...
  14. Xess01

Sizce iptal etmeli miyim?

Sistemin elime ulaşma süresi uzadıkça gözüme yeni kampanyaya giren sistemler takılıyor acaba daha ucuza buna denk sistem alabilir miyim diye :D
  15. Xess01

Sizce iptal etmeli miyim?

Birkaç günn önce gencerden sistem sipariş verdim ama fiyat iyi mi pahalı mı pek emin olamadım sizce bu siparişi iptal etmelimiyim yoksa fiyat iyi mi
Top Bottom