xkingfishtrx isimli üyenin son içerikleri

1. xkingfishtrx

Playsell ve oyunfor güvenilir mi

Playsell ve oyunfor güvenilir mi ve kayıt olurken kendi numaramıza girmek zorunlu mu?
  2. xkingfishtrx

Steam cüzdan kodu alamıyorum

Perdigital'den Steam cüzdan kodu almak istedim fakat alamadım neden?
  3. xkingfishtrx

İndirimden hangi oyunlar alınabilir

Arkadaşlar ready or not ve r6 siege hakkında fikrinizi danışacaktım post sahibinin izni olursa sizce alınır mı indirimdeyken değer mı?
  4. xkingfishtrx

Arma 3 r6 siege ve ready or not alınır mı

R6 siege nasıl peki knk
  5. xkingfishtrx

Arma 3 r6 siege ve ready or not alınır mı

Agalar belirttiğim oyunlar alınır mı? Keyifli midir? Güncel online aktifliği bakımından nasıldır?
  6. xkingfishtrx

Shadow of the tomb raider Türkçe yama

Başka bildiğiniz güvenilir temiz yama varsa link bırakabilir misiniz
  7. xkingfishtrx

Eyw knk 1687981660 Başka bildiğin site de varsa link bırakabilir misin knk
  8. xkingfishtrx

Anonymous çeviriden Shadow of the tomb raider Türkçe yama buldum.Site nasıldır?Güvenilir mi? Virüslü değildir demi?Veya önerebileceğiniz güvenilir temiz bi sayfa var mı?
  9. xkingfishtrx

Rise of the tomb raider Türkçe yama

Agalar oyun çeviriden buldum yamayı fakat iple karşıya geçerken oyun kapanıyor tiger hatası vererek.Bildiğiniz sorunsuz bir yama var mı virüssüz
  10. xkingfishtrx

Laptopa hoparlör bağlayamadım

Agalar Monster abra a5 v19 4.4 kullanıyorum.Kullanmadığım hoparlör vardı onu laptopa bağlayamadım.Realtek HD audio manager falan gözükmüyor.Nasıl çözebilirim?
  11. xkingfishtrx

Rdr 2 Türkçe Yama önerisi

Agalar bildiğiniz rdr 2 Türkçe yama var mı?Virüs siz, herhangi bir sıkıntı çıkarmayan vs
  12. xkingfishtrx

İnternetim Çok Yavaş

@Vuudx bro 2 senelik sözleşme yapılmıştı. 1.senesi doldu 1.senesi de dolmak üzere yani her türlü cayma bedeli öder miyim yoksa gerek yok mu bide yukarıda belirttim zaten durumu
  13. xkingfishtrx

İnternetim Çok Yavaş

Tamamdır
  14. xkingfishtrx

İnternetim Çok Yavaş

2.sene olmak üzere
  15. xkingfishtrx

İnternetim Çok Yavaş

Agalar arkadaşın aynı sorunundan ben de yaşıyorum.Adamlara anlatıyorum durumu güncelleme falan yapalım diyorlar hiç bişey değişmiyor.Şikayet oluşturttum.Geçiştirme yapılıp kapadılar.Cayma bedelini sorduğumda ilkinde 1451 TL söylediler ikinci kez sorduğumda 1623 TL dediler.Napayım sizce
Top Bottom