XneOn isimli üyenin son içerikleri

1. X

Garanti bbva müşteri olma

akşam kapanış saat kaç hocam. bide sende mi benim gibi bekledin garanti için
  2. X

Garanti bbva müşteri olma

Garanti bbva mobil uygulaması üzerinden müşteri olmuştum kurye gelecekti.kurye bugün geldi imzaları attım.SMS ile şifre gelmesi lazım SMS gelmedi.5 saat oldu.sms geç mi geliyor acaba.müşteri hizmetlerinide arasam henüz garantili olmadığımdan konuşamıyorum.
  3. X

hdd regenaratör usb sıfırladı

Arkadaşlar HDD Regenerator'den bad sector temizleyecektim fotoğraftaki create bootable flash a bastım ve USB gitti sıfırladı içindekiler gitti mi nasıl kurtarabiliriz normalde 15 GB olan USB 1.91 GB düştü adı değişti.
  4. X

hdd den ses geliyor fps düşüyor

yapmıştım ama bir daha yapayım hangi programla yapayım
  5. X

hocam birde bu sector nasıl siliniyor anlamadım oyun dosyasının üstündeyse oyun dosyaları silinir mi veya önemli bir dosyanın üstündeyse o dosya siliniyor mu 1689814582 hocam %41 tamamlandı şuan 0 bad sector var ama o ses yine geliyor ve her geldiğinde test donuyor ses gittiğinde tekrar başlıyor
  6. X

usb şart mı hocam masaüstündeyken olmuyor mu?
  7. X

hocam anlamadım nasıl yapıcam onu
  8. X

yapmıştım sonuç böyle çıktı 1689812150 virüs testide yaptım virüs çıkmadı
  9. X

Yardım Montaj ve temizlik sonrası kasadan ses geliyor

hocam sana zahmet benim konumada bakar mısın
  10. X

hdd den bu ses geliyor ve bu ses geldiğinde hdd de olan oyuunları oynuyorsam fps 3 saniyeliğine 0 a düşüyor bunun bir çözümü var mıdır değişim şart mı? birde hdd den geliyor değil mi yanlış bilmiyorum
  11. X

işlemci ısınma pc kasma sorunu

bu sorun olduğu için macunu yeniledim macunu yeniledikten sonra olmadı fan oturdu
  12. X

denedim.
  13. X

hocam sorun kasadan bir ses geliyor pc 3 saniyeliğine donuyor + sıcaklık boştada oyunlarda da aynı 75 i geçmiyor 1689366581 virüs girmiş olabilir mi
  14. X

evet
  15. X

ryzen 3 3100 işlemcim var. boşta 70 75 derecelere kadar çıkmaya başladı oyunlarda da öyle. böyle değildi ne oldu bilmiyorum. 60 derecelerden bir anda 70 e fırlıyor ve kasanın içinden dıt diye ses geliyor pc 3 saniye çöküp geri geliyor yaşayan veya çözümü bilen var mı? 1689365229 termal macunu...
Top Bottom