xSahin00 isimli üyenin son içerikleri

1. X

Hiç mavi ekran yemeyen varmı :D

1 saat önce yedim
  2. X

Oyunlar durduk yere kapanıyor

Valorant oynarken 2 kere durduk yere attı sonra daha fazla girmiyim dedim rütben düşmesin The Witcher 3 girdim ondada 2 dk oynuyorum atıyor internetten baktım psu değeri normal sistemi benchmark a soktum hata falan vermedi dün böyle bi sorun yoktu bugün başladı
  3. X

"donanıma ayrılmış ram" sorunu

@neofetch_ aklıma takıldıda yeni olanı tek taktığımda çalışmadı sebebi nedir biliyor musun? kit aldığım zaman gene açılmazsa
  4. X

xmp açık zaten ama pc ye max mhz 2667 gibi gösteriyo 1613251728 bios u zaten güncelledim aynısı 500 TL olmuştu bende mhz, cl değerleri falan aynı olunca uyumlu sanıyordum o yüzden almıştım 1613251786 iade edip biraz daha para biriktirip aynısını almam gerek yani demi
  5. X

8x2 ram var donanıma ayrılmış ram 8 gb Bugün yeni ram aldım ve taktım ancak baktığımda 8 gb ram donanıma ayrılmış diyordu internette araştırdım ve denediğim yöntemler; msconfig den tiki kaldırma ram'lerin yerini değiştirme bios da dahili grafik kartıyla ilgili bölümü değiştircektim ancak öyle...
  6. X

Klavye ve farenin yazılımını değiştirmek mümkünmü

klavye(gamepower katana) ve faremin(gamepower icarus) yazılımlarıyla oynayıp rgb lerini özelleştirebilir miyim? Bazı animasyonları sevmiyorum bu yüzden özel animasyonlar yapmak istiyorum. değiştirmek için hangi yazılım dili gereklidir.
  7. X

Yardım GamePower Icarus Mouse'umun dış kısmı soyuluyor nasıl düzeltebilirim

Dış boyası soyuluyor ve daha fazla soyulmasını istemiyorum 2-3 yerinde başladı daha yeni almıştım saç kurutma makinesiyle falan ısıtıp yapıştırmayı düşünüyorum
  8. X

Gamepower Katana klavye rainbow mod sıkıntısı

Gamepower Katana klavye yazılımında rgb modunu rainbow yaptım programda tüm tuşlar aynı renk ancak klavyede tüm tuşlar farklı renklerde oluyor nasıl düzeltebilirim
  9. X

Sizce Ne kadar eder

Bence 2200-2500₺ arası satışa çıkar eğer alıcı pazarlık yapmak isterse en son 2000₺ dersin verirsin
  10. X

Ds4 bağlantı kesilmesi

Ds4 (dual shock 4) yaklaşık 5 ay önce yan odadan bağlantı kesilmeden kontrol edebiliyordum ancak şimdi konsol ile arasına bir şey geçsin sürekli bağlantısı gidip geliyo buda aksiyon oyunlarında sıkıntı yaşatıyor (örn. bağlantı kesilmeden önce koşuyorsam bağlantı kesilince bağlanana kadar koşmaya...
  11. X

İndirimleri beklemeli miyim yoksa şimdi mi alayım

Şuan elimde pc yok yazın alacağız ve şuan #stayhome indirimi var o indirimlerden faydalanmalı mıyım yoksa pc yi aldıktan sonra mı indirimleri beklemeliyim (almak istediğim oyunlar gta 5, rainbox six, the witcher 3, rust bunlarda %50-%70 arasın indirim var)
Top Bottom