XUNZSHUW isimli üyenin son içerikleri

1. Satılık/Takaslık Macbook

Satılık/Takaslık Macbook

Merhabalar elimde 2022 Model M2 İşlemcili, 24 GB Ram ve 256GB Depolama kapasitesine sahip bir Macbook Pro var. İşlerimi yapamadığımdan dolayı fiyatına denk Windows bir sistemle takaslamak ya da satmak istiyorum. Tekliflere açığım.
  2. X

DEĞERMİ 71K YA ? ACİL YARDIM

Ben buna bak derim. https://www.itopya.com/purplebixi-pashaamd-ryzen-7-7800x3dgigabyte-geforce-rtx-4070-ti-eagle-oc-12gb32gb-ddr52tb-nvme-m_h25056
  3. X

DEĞERMİ 71K YA ? ACİL YARDIM

DDR4 olsa değmez derdim ama bence bu bütçeyle geleceğe dönük bir sistem olduğu için kesinlikle değer.
  4. X

Grafik Tasarım&Video Edit İçin Monitör Önerisi

Merhabalar, Grafik Tasarım, Fotoğrafçılık ve Video Edit için en az 2K ve renk doğruluğu iyi 27-35inç arası bir adet ve 144-240 hz aralığında bir gaming monitör arıyorum. Tam profesyonel olmadığım için çok üst seviyelere çıkmayı şimdilik düşünmüyorum. Bütçem toplamda 30K
  5. X

F/P İşlemci Önerisi.

12-14k ona harcamak yerine işlemciyi 5600 ile değiştirip çift pc geçmeyi de düşünüyorum aslında çünkü 34-35k bütçe ile DDR5 sisteme geçmek daha cazip geliyor ya. Çift PC de aslında biraz hem iş hem twitch-youtube işleriyle uğraşmak istediğim için
  6. X

F/P İşlemci Önerisi.

Yani onun farkındayım ama geleceğe yönelik daha üst model de alasım var o yüzden arada kaldım. Bir de malum günümüz ekonomisi şimdiden alayım düşüncesindeyim de 5600 daha mantıklı galiba ya.
  7. X

F/P İşlemci Önerisi.

Merhabalar aktif kullandığım sistem bu mesajın hemen altında yer alıyor. 5600'ün şu anda anakartımla uyumlu en iyi F/P işlemci olduğunu düşünüyorum ama başka önerilere de açığım.
  8. X

Çözüldü✓ Fiyat/Performans Mousepad

Baya bi pahalılar kanka hiç sorma ya xd
  9. X

Bro yanlış anlama ama kendi kullandığın mousepad mi yoksa çevreden duyduğunla falan mı öneriyorsun?
  10. X

Merhabalar, uzun zamandır 50x20 mousepad kullanıyorum ama artık çok eskidiği için sorunlar yaşamaya başladım. Aktif FPS oyunucusuyum fiyat/performans mousepad önerilerine açığım. Belli bir bütçem yok.
  11. X

55-61K Bütçe Toplama Bilgisayar

Link eklenmemiş bro şimdi ekledim.
  12. X

55-61K Bütçe Toplama Bilgisayar

Merhabalar forumda bulunan arkadaşlar ile 61K bütçe ile böyle bir bilgisayar topladık. Sistemdeki parçaların herhangi bir uyum sorunu var mıdır? Bir de değiştirmemi önerdiğiniz bir parça olursa paylaşırsanız sevinirim. https://tr.pcpartpicker.com/list/NCKD9r
  13. X

55.000TL Sistem + 27inç monitör tavsiyesi

Bro bildiğim kadarıyla bu kasada fan gelmiyor. Bu kasayla beraber ekstra fan almak mı mantıklı yoksa farklı bi kasa mı seçmeliyim? Farklı bir kasa önerin varsa da alırım.
  14. X

Bro rica etsem yaptığın sistemi bana liste halinde bi atabilir misin?
  15. X

55.000TL Sistem + 27inç monitör tavsiyesi istiyorum. Monitör 55.000TLlik bütçeye dahil değil onu ayrıca istiyorum.
Top Bottom