• xurmirac
      xurmirac, Pürüzsüz mousepad tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Porge olanı aldım bakalım gelince yorum yazarım QcK'den umarım daha pürüzsüzdür.
    • xurmirac
      xurmirac, Mobilya kategorisinde Ofis koltuğunun sırtı geriye düşüyor başlıklı bir konu açtı.
      Tam olarak alttaki videoda bulunan koltuğa sahibim. Koltuğun bir sırt kilitleme mekanizması var fakat mekanizma esnemeye müsait olduğundan en dik konumda...
      • Ekran Görüntüsü (90).png
    • xurmirac
      xurmirac, Pürüzsüz mousepad tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Klasseye baktım baya ama birkaç yerde QcK ile benziyor falan diyeni gördüm tam emin olamadım ne kadar pürüzsüz. Fiyatı da az buz değil en küçük olanı bile...
    • xurmirac
      xurmirac, Mouse / Mousepad kategorisinde Pürüzsüz mousepad tavsiyesi başlıklı bir konu açtı.
      QcK+ Large kullanıyorum, hız kontrol falan pek anlamam ama şikayetim şu, FPS oyun oynarken ben kolumu mousepadin üzerinde hareket ettiren bir insanım ve her...
    • xurmirac
      xurmirac, Mouse / Mousepad kategorisinde Logitech G305 Scroll Ses Çıkarıyor başlıklı bir konu açtı.
      Scrollü ileri çevirdiğimde bir ses çıkmıyor fakat geriye doğru çevirdiğimde ekstra bir ses geliyor. Sizde de durum böyle mi acaba? Videosu;
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,838
Üyeler
138,419
Son üye