yahyakideysensar isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Ranch Simulator Kasma Sıkıntısı

Arkadaşında durmadan kapanıp duruyırmuydu ve sonra oyuna girerken hata veriyrmu
  2. Y

anladım teşekkürler
  3. Y

Merhaba Ranch Simulator oynuyorum ama Pc kasıyor sebebini anlamadım Ekran Kartı İ RX 6500 XT İşlemci : İ5 9400f
  4. Y

Dobuelshcok alınır mı ?

Merhaba, PC için dobuelshcok 4 alacağım sizce alınır mı? ? Kullanıyorsanız kaç ay dayanır ?
  5. Y

Authenticator APP Sıkıntısı

Roblox ı Authenticator bağladım. Sonra Telefonu format attım. Sonra Roblox giriş yaperken benden Authenticator gelen kodu istiyor ama format attım ve koda ulaşımıyorum ulaşmam içinde hesabı girş yapmam lazım, Şifremi unuttum ve değiştirken bu sorunu yaşıyorum. Yardımcı olun
  6. Y

Hikeye Oyun Önerileri

Hikaye oyunu oynıcam ve bildiğimiz oyunlar varmı yaratıklı falan olsun
  7. Y

Minecraft Modluda Oyun Çöküyor

Minecrarft modlu oynuyordum ekran kartını değiştirnce minecraft çökmeye başladı bütün modları denedim bütün modlarda çöküyor.
  8. Y

Assassin's Creed Hangi İlk Oynanmalı?

Assassin's Creed oynıcam ve hangisi ilk oynamam lazım Assassin's Creed Origins , Assassin’s Creed Odyssey , ASSASSIN’S CREED VALHALLA bu şekildemi olcak
  9. Y

Minecraft Modluda Oyun Çöküyor

Minecrarft modlu oynuyordum ekran kartını değiştirnce minecraft çökmeye başladı bütün modları denedim bütün modlarda çöküyor.
  10. Y

2.monitörde görüntü yok

Merhaba 2 monitörüm var ama 2. monitörde görüntü yok 1.de var. 2.de çalışıyor ama görüntü yok
  11. Y

Minecraft sunucuya girerken hata

Siteden server kiraladım modlu surival için ama sunucya giriş yaparken hata veriyor ama modlar bende ver ama sunucu mods klasöründede var:
  12. Y

Minecraft Modlu Server Kurarken Hata!

Siteden sunucu kiraladım ve modlu server kurarken by hatayı alıyorum. 1700345392 Burdan Sonra daha ilerlemiyor.Servere girerken nasıl giriş yapcam.
  13. Y

Minecraft Mod Paketi Dosya Eksik iniyor.

İntarnettem kiraladığım mod paketi kurcam serverın içine ama mod paketi eksik iniyor her mod paketi böyle ve diğer sitelerdede böyle ve içinde starts.ps1 olması lazım 1700308198 Yanlış yazdım server kiraladım intarnnten
  14. Y

Keyub güvenilir mi? ? Server Kiralama Önerisi

Minecraft server kiralacağım modlu surival girmek için 2 kişi falan gircez 280 adet mod falan olcak içinde server öneri istiyorumç
  15. Y

Minecraft Modlu Surival İçin Kaç Gb Ram Lazım?

Tamam yardımın için teşekkürler.
Top Bottom