YANKEA isimli üyenin son içerikleri

1. YANKEA

4070 ti RGB GÜÇ KABLOSU

RTX 4070Tİ Ekran kartı için Lian Li RGB kablo almak istiyorum. Fakat ekran kartları için olan kabloların birden fazla çeşidi var. RTX 30 serisi ile RTX 40 serisi kartların bağlantıları farklı. Almam gereken ürün hangisi? almam gereken ürünün kodunu veya linkini yollayabilir misiniz? Marka...
  2. YANKEA

rgb kablo 4070ti için

ekran kartım için RGB güç kablosu almak istiyorum var mı öyle bir ürün ? yeni ekran kartlarının giriş kabloları farklı oldugu için bulamadım bilen varmı ?
  3. YANKEA

BİLGİSAYARIM DONUYOR ? ACİL LÜTFEN

Sorun şu: Oyun acıkken (cod- mw3 2023) ALT+TAB yapıp tarayıcıya giriyor tarayıcı donuyor oyun değil sebebi nedir acaba taraayıcı neden donar ? Bana acil dönüş yapabilir misiniz ? pc özelliklerim cpu: AMD-R7-7800X3D gpu: ZOTAC-4070Tİ RAM: 32GB 6600MHZ PSU: 850WATT ASUS ROG M2: SAMSUNG EVO
  4. YANKEA

2-3K Bütçem var oyuncu klavyesi almak istiyorum öneri verir misiniz ?

Markası farketmez ?
  5. YANKEA

5 BİN TL'E KADAR F/P TABLET ÖNERİR MİSİNİZ ?

ffilm izlemek . borsayı takip etmek . bide oyun oynamak o kadar 1696969560 1696969579 honor pad x9 hosuma gitti bunu alım ben teşekkür ederim
  6. YANKEA

5 BİN TL'E KADAR F/P TABLET ÖNERİR MİSİNİZ ?

1K FALAN CIKABİLİRİM MAKS.
  7. YANKEA

20K lık en iyi fiyat performans laptop önerir misiniz aciliyeti var ?

M.O PROGRAMLARI AUTOCAD PLC PROGRAMLARI İŞLEMCİ FARKETMEZ BÜTÇEDE 5 AŞA 5 YUKARI CIKABİLİRİM
  8. OYUNCU KASAMI SATIYORUM ACİLDİR ! PAZARLIK VAR ARAYIN

OYUNCU KASAMI SATIYORUM ACİLDİR ! PAZARLIK VAR ARAYIN

Arkadaşlar öncelikle merhaba sistemi komple satmıyorum sadece kasamı satıyorum bilginize. Ayrıca evime gelip test edip bilgisayarı öyle alabilirsiniz. Tüm ürünler garantilidir. Bilgi almak için arayabilirsiniz. link...
  9. ÇOK ACİL ! EN TEMİZ ! MSI 3080 GAMİNG Z TRİO LHR !

ÇOK ACİL ! EN TEMİZ ! MSI 3080 GAMİNG Z TRİO LHR !

Ürünü Almanya’dan kendim aldım 2021 10. ve ya 11. ayda aldım şu an satma sebebim ise kendime motosiklet alacağım üstüne biraz para koyup ondan dolayı acil satıyorum pazarlık vardır TERTEMİZ ÜRÜN ! SADECE OYUN OYNAMAK İÇİN KULLANILDI ! Önceki kartım 2060 süper idi yükseltme için satmıştım bunu...
  10. YANKEA

Bilgisayarımda TWİTCH yayını açtığımda kasma sorunu var ? çözümü bilen var mı ?

eski pc'de 2060 super ekran kartı takılıydı ve yayın açtıgımda akıyordu yayın yağ gibi tertemiz 720p yayındı. yeni ekran kartı aldım msi 3080 gamingz taktım pc e oyun fps'lerinde sorun yok ama yayın actıgımda drop giriyor sebebini bilen varmı ? bu arada işlemci hep aynıydı R5 5600X iki karttada...
  11. YANKEA

Anakartıma Sıvı Soğutma Öneriniz Nedir ???

gamepower warcry kasa 9 fanlı tamper camlı
  12. YANKEA

işlemci 5600x knk ekran kartı 3080 rtx
  13. YANKEA

MSI MPG B550 Gaming Plus AMD B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart işlemci soğutucu alıcam 1000 - 2000 TL arasında
  14. YANKEA

Öneri Uygun işlemci arıyorum ? aklımdaki R5 5600X

https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-5600x-mpk-37ghz-32mb-onbellek-6-cekirdek-am4-7nm-islemci-9/ bunu alayım beyler ? 2060 ekran kartım var
Top Bottom