Yasin Çelik isimli üyenin son içerikleri

1. Yasin Çelik

1.000.000.000$ dolarınız olsa nereye saklarsınız?

İsviçre bankalarına yatırılabilir. Hem kimse nereden geldiğini sormuyor, hem de aşırı güvencelere sahip.
  2. Yasin Çelik

Whatsapp silinen mesajlar mahkemede sorun çıkarır mı?

İkiniz de veri gizliliğini ihlal ettiğiniz için yanarsınız. Bu yüzden dava açamaz. 😄
  3. Yasin Çelik

Whatsapp silinen mesajlar mahkemede sorun çıkarır mı?

Dava etmez, etse de bir şey çıkmaz rahat ol. Silinen mesajlar da görünüyor zaten.
  4. Yasin Çelik

Aklından Geçeni Söyle

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor Onlardan kalbime sevda geçmiyor Ben yordum ruhumu biraz da sen yor Çünkü bence şimdi herkes gibisin Yolunu beklerken daha dün gece Kaçıyorum bugün senden gizlice Kalbime baktım da işte iyice Anladım ki sen de herkes gibisin Büsbütün unuttum seni eminim Maziye...
  5. Yasin Çelik

Bu pantolonun muadilini nerden bulabilirim

Hayır çok değil, düz iniyor. Ama bol yani.
  6. Yasin Çelik

Foruma Veda(Ayrılıyorum)

Olm burası işyeri değil ki başladım - bıraktım yapasın? Üye olursun, ister yazar ister yazmazsın. Kaldı ki senin varlığından bile haberdar değil kimse, bize ne ayrılmandan? Şunu 20-30k mesajı olan biri yazsa belki bir nebze anlamlı olur ama o bile saçma.
  7. Yasin Çelik

Bu pantolonun muadilini nerden bulabilirim

Bende bu pantolonun siyah ve kum rengi var. Harika bir şey her şeyle kombinleniyor. Fiyatını kesinlikle hak ediyor bu arada kumaşı çok kaliteli öneririm. Pilili Klasik Pantolon - Bershka https://www.bershka.com/tr/c0p136602644.html?colorId=800
  8. Yasin Çelik

Haki Renk Kargo Pantolon Denedim Ama Bulamıyorum

Defacto'da var kanka aynısı. Ama bence Bershka yada PullBear'den al daha güzel kalıpları.
  9. Yasin Çelik

Sobaya Tabanca mermisi atarsak ne olur

Lan yapma manyak mısın, ateş alır o mermi beynini falan deler sakatlık çıkarma durduk yere.
  10. Yasin Çelik

Sobaya Tabanca mermisi atarsak ne olur

Yapmazsan adam değilsin
  11. Yasin Çelik

kıza ilk mesaj ne atılır

Kanka kız seni beğendiyse ne yazarsan yaz olumlu dönüş yapar zaten takma sen bildiğin gibi konuş. Bir de hemen açılma, date teklifi yapmak için harika bir zaman.
  12. Yasin Çelik

🔥İndirim 144 Adet Mahmood Coffe 227₺🔥(3 Al 2 Öde)

Bildiğin granül kahve bu, parasını hak etmiyor.
  13. Yasin Çelik

Baggy kumaş pantolon aldım fakat üstüne bir şey uyduramadım

Yani bu da olabilir tabi kanka ama triko kazaklar daha güzel durur. https://ty.gl/kw7jn1rjb7 Bu tarz bir model alabilirsin. Defacto mobil uygulamasına gir 300 lira civarına binbir çeşit modeli var.
  14. Yasin Çelik

Baggy kumaş pantolon aldım fakat üstüne bir şey uyduramadım

Boyuna bağlı. Benim boyum 1.74 olduğu için her şeyi içine koyarak giyiyorum uzun gösteriyor güzel oluyor. Ama 1.90 boyun varsa yapma böyle bir şey komik durur.
  15. Yasin Çelik

Okula ekran kartı getirdim diye disiplin yedim

Ciddi bir usulsüzlük yapılmış. Olayı yargıya taşıyarak hem tazminat talebinde bulunabilir, hem de bu tarz olayların yaşanmasının önünü kesebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir avukata danışmanızı öneririm.
Top Bottom