Yasin / EsquaReD isimli üyenin son içerikleri

1. Yasin / EsquaReD

Sizce bu iş teklifini kabul etmeli miyim

Bence yaşın ufak, şuan maaşı düşünme derim. Başla geliştirmeye bak kendini ve öğrendiklerini. Bakarsın sarmiyor 1-2 ay sonra çıkarsın.
  2. Yasin / EsquaReD

Toshiba 50WH18P kaça satılır?

Elimde böyle bir TV var fiyat araştırdım ama bulamadım. Kaça gider?
  3. Yasin / EsquaReD

Konu eski yazmayın artık 👍

İş bulabildin mi bari 😆
  4. Yasin / EsquaReD

Sizce Sıfır civic mi yoksa sıfır Astra l mi

Ben olsam Civic i seçerdim Hayırlı olsun şimdiden
  5. Yasin / EsquaReD

32.3 yaşımdayım, hiç sevgilim olmadı.

Belli bir miktar param var derken, misal veriyorum mekanda 3-4k hesap ödesen koyar mı?
  6. Yasin / EsquaReD

Flort Aşamasını Nasıl Geçeriz

Uzatmadan reele dök işi çağır dışarı buluşun takılın 1 2 takildiniz mı belli oluyor gidişat
  7. Yasin / EsquaReD

Çalışma Hayatın'da Alınan Rapor Hakkında

3 günden az raporları işveren insiyatif dahilinde ödeyebilir. 3 günden fazla olunca 3 güne 1 gün denk gelecek şekilde direkt devlet ödüyor diye biliyorum.
  8. Yasin / EsquaReD

[ACİL] İstifa etmek için işyerine gitmem gerekiyor mu ?

İş sözleşmesi imzalayarak girdiysen aynı şekilde imzalı olarak istifa yazısını vermen gerekir. Bazı şirketler istifa yazısının fotoğrafını atmasını istiyor bazısı da şirkette hallediyor yüz yüze. İk kimse onlara sor gelmeme gerek var mı veya fotosunu atayım mı diye
  9. Yasin / EsquaReD

Savaş Cebeci Dayağını yedi

Savaşın aslında kavga etmesek gibi bı havası vardı sanki
  10. Yasin / EsquaReD

Paramgüvende ile telefonumu sattım

Hiç uğraşma kardeş. Ver ibanini yapsın havaleyi kargoya kendin ver. Öbür türlü gelecek şu oldu bu çıktı diyerek iadeyi bı koycak olan sana olcak.
  11. Yasin / EsquaReD

Forumda toplu ban affı geldi

Niye böyle bir karara gidildi ve madem açılacak niye banlandı? Merak ettiğim bu sorular.
  12. Yasin / EsquaReD

Babamı bilgisayar toplamaya nasıl ikna ederim

Toplama pcnin nesine karşı çıkıyor onu Sor. Bide bu devirde masaüstü pclerin hepsi toplama değil mi artık?
  13. Yasin / EsquaReD

İmam Hatipte istemediğim zorunlu ders?

İlerleyen zamanlarda yasin suresini tekte ezber vermen gerekcek ve cuma veya vakit namazını sana kıldırtacaklar Video falan istendiğine göre büyük ihtimal dediklerimi de yaptırırlar Bu tür şeyler kötü değil tam tersi çok iyi ama insanın içinden gelmesi lazım bunlar yani isteyerek yapması lazım
  14. Yasin / EsquaReD

Karpuzcuda gunluk 150 TL ye çalıştım 2 gün 300tl vermediler beni tehtit ettiler

Yevmiye Mi niye vermiyorsun sorusunu sordun mu işverene?
Top Bottom