YASOGRALL isimli üyenin son içerikleri

1. YASOGRALL

2. El ekran kartı önerisi

6000 TL monitör dahil apu sistem yapılabiliyorsa öneriye açığım.
  2. YASOGRALL

Muayne için ehliyet şartmı

Ehliyet gerekmiyor diye biliyorum. Kask yoksa içeri bile almazlar.
  3. YASOGRALL

Evet hocam bence güzel Fırsat üstelik daha 1 aylık
  4. YASOGRALL

Teşekkür ederim hocam araştıracağım
  5. YASOGRALL

Alacağımız sistemin özelliklerini belirttim, o sistemi bütün olarak alıyorum 2.elde hepsini 3200e yani içinden parça ekleme çıkarma şansım yok.
  6. YASOGRALL

6000 TL monitör dahil toplamam gerekiyor 2.el ürünlere açığım zaten başka çare yok. Arkadaşımın bütçesi bu maalesef. Henüz parça almadık, ama o bahsettiğim sistemi aldık sayılır.
  7. YASOGRALL

Teşekkür dostum tekrar gözden geçireyim. R5 3500 alma sebebim 2.elde çok uyguna ekran kartsız sistem denk getirdim o yüzden işlemciyi almış sayılırız artık. Ryzen 5 3500 işlemci 8x2 Gskill RipjawsV 3200mhz ram Kioxia 500gb m.2 ssd (1700/1600 MB/sn okuma yazma) Gigabyte b450m s2h anakart...
  8. YASOGRALL

Bende öyle düşündüm, ama kasa için de bütçesi çok az, teşekkür ederim cevabın için.
  9. YASOGRALL

Herkese iyi günler. Arkadaşıma sistem topluyoruz, ekran kartı bütçemiz 1800 maks, 2. El mi yoksa 0 gtx 1030 mu karar veremedim. Sistemi söyleyeyim uygun parça önerirseniz sevinirim. Ryzen 5 3500 8x2 gskill ripjawsv 3200mhz B450m s2h 550w psu. Arkadaşım şuan için cs go lol PUBG oynayacak...
  10. YASOGRALL

Öneri genç motor sürücüleri ve tecrübeli kişiler için

Yani motor başlı başına bir tehlike motorda kaporta sensin kask ekipman olmadan asla kullanma. Ben küçük bir yerde yaşıyorum bu ekipmanları pek disiplinli kullanmıyorum. Çok dikkatli sürüyorum ama dikkatli olmak yetmiyor karşıdaki insanın dikkati çok önemli. Başına en ufak bir şey gelse bile...
  11. YASOGRALL

PCX mi XMAX mı? Hangisi iyi?

Xmax 125 düşünüyorsan emin değilim üstüne para koyup kesinlikle 250 modeli alınması gerektiğini düşünüyorum. Pcx 2 kişi uzun yol için en doğru seçim olduğunu düşünmüyorum. Xmax uzun yolda gerek gücü gerek geniş(benim tabirimde gemi gibi motor)olması ve koltuğunun altı 2 bütün kaskı alması olsun...
  12. YASOGRALL

Arora alfa alınır mı nasıl scooter

Honda spacy modelinin replikası sayılabilir bir model hatta direk öyle. Bu tarz firmaların motorlarında kronik sorunlar olabiliyor. Bu tarz markalar modeller tercih edilmemeli. O fiyat bandında 2.el km yapmış da olsa spacy 110 asla bu replika kopyalama motorlar kadar üzmez. 2014 model 76bin km...
  13. YASOGRALL

PCX mi XMAX mı? Hangisi iyi?

Pcx konfor yakıt tüketimi konusunda gerçekten güzel bir motor. Ama xmax 250 kullandıktan sonra yaşadığım şehrin sahibi gibi hissettim kendimi. 2si arasında çok büyük farklar var. Xmax ağır ve güçlü bir maxi scooter. Çok açmaya gerek yok kısaca sınıfları bile farklı. Ama kesinlikle xmax tercih...
  14. YASOGRALL

Honor choice moecen kulaklık alınır mı?

Dostum peki videodan sonra aldın mı ya da deneme şansın oldu mu?
Top Bottom