Yauxejj isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Redmi Note 12 Pro 5G Rom atma

Yükleyeceğin romla gelip gelmeyeceği kesin değil ama denemek istersen önce bootloader kilidini açman gerekiyor onun için videolara bakabilirsin işlemi yaptıktan sonra 1 hafta bekleyip kilidi açacaksın sonra istediğin romu bilgisayar kullanarak yükleyebilirsin.
  2. Y

Türk Telekom Port Rezaleti

2 hafta önce evime internet bağlatmak için Netspeed adlı İSS sağlayıcısından bir abonelik başvurusu yapmıştım. Bu zamana kadar her şey sorunsuz işledi oturduğum yerde Netspeed kendisi bulunmadığı için Türk Telekom saha ekipleri evime geldiler testlerini yaptılar ve adresinizde boş portumuz...
  3. Y

İntel RST driver dosya

evet site o ama şu anda exe halinde bir program var zip vardı daha 3-4 hafta önce onu arıyorum
  4. Y

İntel RST driver dosya

"F6flpy-x64 (Intel® VMD).zip" bu isimde bir dosya vardı windows ilk defa yüklerken kullanıyorduk intel kendi sitesin de kaldırmış sanırımm nerden bulabilirim acaba?
  5. Y

Kaynak izleyicisin de yüksek değer

cpu yüzdesinde sıkıntı yok ama en yüksek frekans sürekli en yüksekte duruyor bir sıknıtı olur mu acaba
  6. Y

Amazon üzerinden siparişim hakkında

Bir benzeri bana olmuştu kargo takip numarasını sorguladığım da farklı bir kişeye ait kargo teslim edildi şeklinde gözüküyordu ama bana kargo sıkıntısız gelmişti senin de gelir yüksek ihtimal ile
  7. Y

Windows Kurulumunda aygıt bulunamadı hatası

Youtube bu videoya bir bak 2. yöntemi yapabilirsen onu tavsiye ederim bende de aynısı olmuştu bu yöntem ile çözdüm
  8. Y

kulaklık hoparlör olarak görünüyor

usb girişli bir kulaklığım var ama pc ye takdığımda onu hoparlör olarak görüyor nasıl çözebilirim bu y bu yüzden kulaklığın uygulmasını kullanamıyorum
  9. Y

windows 7 format nasıl atabilirim

windows iso downloader diye bir program var oradan bakabilirsiniz. En son kullandığım da vardı şu anda vardır yüksek ihtimalle
  10. Y

Laptop aldım arkadaşım için ancak laptop freedos nasıl kullanacağım

kendin yapabilirsin biraz araştırman gerekir bir bilgisayar lazım birde youtube de videolarını bulabilirsin
  11. Y

Sayısal Bölümünden eşit ağırlık bölümüne geçilir mi?

hukuk ve bilgisayar mühendisliği birbirine zıt bölümler dersler açısında biraz araştır hangisini daha çok seversen o yöne yönel 11. sınıfta yaptığın alan değişimini biraz çalışarak rahat şekilde telafi edersin sormak istersen şuan bilgisayar mühendisliği okuyorum bir kaç soruna cevap verebilirim
  12. Y

Çözüldü✓ ReSharper C++ nasıl kurulur?

ReSharper kurmak istiyorsan öncelikle visual studio sonra oradan c++ seçip kurmalısın oradada 2.5 gb gibi bir indirme oluyor sonra şu anki açtığın yerden kurabilirsin. Visual Studio içine kuruluyor ReSharper
  13. Y

Çözüldü✓ Asus tuf a15 Aqua creator hata veriyor yardımcı olurmsunuz

o uygulama harici asus klavyesi için hocam bende buradan kontrol ediyor sizde de böyledir
  14. Y

Çözüldü✓ Asus TUF gaming laptop ram yükseltmesi

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fx506hc-hn011-intel-core-i5-11400h-8gb-512gb-ssd-rtx3050-144hz-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000008SRHM?magaza=Hepsiburada bu cihazı kullanıyorum şuan 8gb ram ekleyeyim diyorum...
Top Bottom