yavuzagyar isimli üyenin son içerikleri

1. yavuzagyar

BAŞLANGIÇ İÇİN RS 200

Hasar kaydı hangi yıldan kalma ?
  2. yavuzagyar

DRONE ÖNERİSİ ALABİLİR MİYİM

Gençler herkese iyi forumlar DJI marka drone almak istiyorum bu drone ile düğün nişan vs. tarzı çekim işleri yapmak istiyorum güzel kaliteli video çeken özellikleri iyi olan F/P drone önerisi alabilir miyim ? Bütçe İçin Max 20.000 TL veya 25.000 TL ye kadar çıkabilirim.
  3. yavuzagyar

Çözüldü✓ 6000 TL Psu Önerisi

Pekala teşekkür ederim
  4. yavuzagyar

Psu kutusundan tüm gerekli kablolar çıkıyor değil mi
  5. yavuzagyar

Cevabınız için teşekkür ederim. Ekran kartım 8+8 pinli size bahsettim psu da veya sizin bana önermiş olduğunuz psularda herhangi bir sorun çıkarmaz değil mi ? Kutu içeriğinde 8 8 pinli kablo çıkıyor galiba
  6. yavuzagyar

Msi mpg a750gf nasıldır bilginiz var mı acaba
  7. yavuzagyar

gençler merhaba acilinden psuya ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum 800w yeter diye düşünüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Anakart: MSI B550m pro vdh wifi Ekran kartı: MSI RX6800 16gb 256 bit İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 Kasa: NZXT H510 Bu sistemime uygun psu önerilerinizi bekliyorum.
  8. yavuzagyar

Ekran Kartı Kablosu Hk.

Gençler merhaba yeni ekran kartı aldım ekran kartı 8 + 8 pinli benim güç kaynağından gelen kablom ise 6 + 6 pinli 16 pinli ekran kartını 12 pinle çalıştırma imkanım var mıdır ?
  9. yavuzagyar

Şeki̇l Olmamiş Mıyız

Atatürk çarpsın elim ayağım titriyor nasıl şikayet ediyoruz bunu
  10. yavuzagyar

AŞAĞIDAKİ SİSTEM HK.

Hocam sistem hazır sistem olduğu için seçenek olarak bu anakart var tek tek eklemeyi düşünmedim fiyat farkı olur mu hazır sistemle tek tek toplama arasında
  11. yavuzagyar

AŞAĞIDAKİ SİSTEM HK.

Hocam sistem normalde hazır sistem ama parçalarını değiştirdim(işlemci , ram ve ssd) ekran kartı sığma konusunda ise kasa ve ekran kartını ona göre koymuşlardır diye düşünüyorum ama dediğiniz gibiyse değiştirebiliriz kasayıda
  12. yavuzagyar

AŞAĞIDAKİ SİSTEM HK.

Gençler herkese iyi forumlar çocukluk arkadaşım için bir bilgisayar toplamaya çalıştık seçtiğimiz parçalar fotoğraftakilerdir. Sistemin uzun bir süre götürmesini istiyoruz 3 4 sene sonra yeni bir sistem almak istemiyor. Sistem hakkında herhangi bir eksiklik var mıdır önerebileceğiniz bir şeyler...
  13. yavuzagyar

İkinci El Ekran Kartı Hk.

bu saydıkların için genelde 1080p de darboğaz yapar diyorlar bir de bütçemi fazla aşmak istemiyorum
  14. yavuzagyar

İkinci El Ekran Kartı Hk.

Gençler geceniz güzel olsun sizlerinde yorumunu almak istiyorum sarı sayfada dolaşırken 2. El Asus Rx 6700 XT buldum 9000 liraya bırakırım dedi ekran kartı 2 aylık imiş garantisi vs. her şeyi mevcut sıfırına baktığımda 10k üstünde bir fiyatları var satıcı yakınımda oturuyor alırsam direkt elden...
  15. yavuzagyar

Monitörde AGING Yazısı

Gençler iyi geceler yaklaşık 30 dakika önce bilgisayarı açtım ufak tefek işlerim vardı evin içerisinde onları halledip odama geldiğimde ekranda beyaz bir arka planda kırmızı yazıyla AGING yazısı vardı bu yazı ne anlama geliyor bilgilendirirseniz çok sevinirim Monitörü 23 Eylül 2020 de aldım...
Top Bottom