yavuzjk isimli üyenin son içerikleri

1. Her Şey Dahil Oyuncu Sistemi

Her Şey Dahil Oyuncu Sistemi

Merhaba arkadaşlar, Askere gideceğim için monitör, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör ve oyuncu koltuğu dahil tüm bileşenlerle birlikte sistemimi satıyorum. Fiyatı gayet uygun yazdım. Aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirsiniz. İsteyen olursa daha detaylı resim ya da video gönderebilirim...
  2. Y

Her Şey Dahil Oyuncu Sistemi

Merhaba arkadaşlar, Askere gideceğim için monitör, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör ve oyuncu koltuğu dahil tüm bileşenlerle birlikte sistemimi satıyorum. Fiyatı gayet uygun yazdım. Aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirsiniz. İsteyen olursa daha detaylı resim ya da video gönderebilirim...
  3. Y

Sıvı Soğutmayı Nereye Monte Etmeliyim ?

Merhabalar, Bende 240 mm sıvı soğutucu aldım fanları nereye takacağımı nasıl montajlayacağımı bilmiyorum. İstanbulda nerede bunun montajını ve kasanın temizliğini yaptırabilirim? Önerebilecek var mı?
  4. Y

Sıvı soğutucu montaj

Kasanın kendi fanları var. Çok anlamıyorum bu işlerden bildiğiniz bi yer varsa istanbulda önerebilir misiniz? https://www.hizliresim.com/eluy60t
  5. Y

Sıvı soğutucu montaj

Selam herkese. Bugün AMD stok soğutucu olan sistemime Gamepower Skadi 240 MM sıvı soğutucu aldım. Ama nasıl takacağımı bilmiyorum. İnternetten izlediğim videolarda radyatörleri kasanın önüne monte etmişler ama benim kasamın önü dolu. İstanbul'da bunu uygun fiyatla nerde monte ettirebilirim...
Top Bottom