yed4ever isimli üyenin son içerikleri

1. Y

🔥İndirim Asus Vivobook 16GB Laptop 11.799₺🔥

İsterse 15w kısılmış olsun işinize gelir batarya ömrü açısından ve güçlü bir işlemciyi 15w'a kilitlemek tüm gücü ile 15w çıkan bir işlemciden iyidir. Derdim batarya ömrü derseniz zaten ben de sizi Intele veya AMD Ryzen 7000 serisine yönlendiririm bu iki grupta da 15w işlemciler. Bu arada...
  2. Y

Her şeyin başında i3'te 4 tane E core var 2 tane P core var yani 2 tane performans çekirdeği var. 6 çekirdek sayılmaz bile kaldı ki ben hiç 5500U kullanmadım internetteki benchmark testleri söylüyor zaten. Daha 2 hafta öncesine kadar İ5 1235U kullanıyordum zaten. Yalnız versus sitesindeki puana...
  3. Y

Mümkünatı yok. Birisi ryzen 5 diğeri i3 kaldı ki ryzen 5 anaseri işlemci 5500U ve 60-65w max tdp sunuyor. Readon Vega 8 var içinde. İntel i3 1215U ise anaseri işlemci değil az güç tüketen seri, 12500 gibi bir model olsaydı anaseri olurdu. Bir kere işlemcinin maksimum tdpsi 15-20w. İntelde UHD...
  4. Y

Kasamı toparlamam gerek, Ryzen 3 3200G

Rx 580'den ziyade 6600'ü ben de öneririm. Dar boğaz çok sağlıklı bir şey olmasa da sırf dar boğaz olmasın diye ekran kartı modeli düşürmek mantıklı olmaz. Teknoloji sürekli ilerliyor oyun endüstri de, siz bu kasayı illaki güncelleyeceksiniz sonsuza kadar böyle kalmayacak. 6600 alıp grafikleri...
  5. Y

1 nisan’ dan itibaren kredi kartına taksit sınırı

Ben zaten fiyatının artmasını cihazın değerlenmesi olarak değerlendirmedim ki dolar karşılığını da yazdım. Banka parayı 50000₺ yani 2000 dolar olarak ödedi fakat parayı 2000 dolar olarak değil 50000₺ olarak geri alacak onun da karşılığı taksit bittiğinde azalan grafiğe göre 1700 dolar olsun...
  6. Y

Hesap kesim tarihinde yapılan alışveriş hangi aya yansır

Hesap kesim tarihi olduğu gün, hesap kesim tarihinin kapsadığı ayın faturası çıkmış demektir. 25 Şubat ve 25 Mart arasında kalan harcamalarınızın faturası hesap kesim tarihi olduğu gün çıkar. Bu tarihten sonra aldığınız şeyleri 25 Nisanda ödeyeceksiniz.
  7. Y

1 nisan’ dan itibaren kredi kartına taksit sınırı

Sayın arkadaşlar kimse bir şey almaz almaz diyorsunuz ama öyle bir alırlar ki... Benim gözlemlerime göre yılbaşı ile taksitler kalkmaya başladı, eve geçen sene Ekim-kasım gibi süpürge aldım ve 6 taksite böldüler. Şubatta bir de onun bir küçüğünü aldım 6 taksit yapmıyorlardı. Hatta Teknosanın...
  8. Y

2. El 2060 Süper Ekran Kartı Furmark Testi

Kartın toplamda 6-7 aylık olduğunu düşünmüyorum kart eski bir kart satıcı da 2.el almıştır diye düşünmekteyim.
  9. Y

İsteyin fotoğrafları, arka fotoğraflarını vs sonuçta size vermek için her türlü kasadan çıkaracak, şimdiden çıkarıp atsın.
  10. Y

Garanti etiketleri var mı vidaların üstünde?
  11. Y

Benden daha eski kasa kullanan varsa gelsin buyursun.

Benim de eski kasamda core2 duo, gt220 2 gb ram vardı çok ilginçtir ki artık desteklemediği için mi 2'den fazlasını asla takamadım burada yazılan sistemlerde millet en azından 64 bit kullanmış ben ilk kez 2020'de aspire 5739g (core 2 duo t6600+gt240m+sonradan taktığım 4gb ram) 64 bit kullanmaya...
  12. Y

2GB GT610 Seclife 64bit ekran kartımı |yoksa| Nvidia GT 9600 1GB 256bit mi

Veri yoluna çok kanmamanız lazım, bende de hd7850 vardı 256 bit ama 128 bitlik 1060 ile arasında dağlar var.
  13. Y

Öğrenci indirimi ile 9499 TL'ye laptop önerisi

Benim de i3 1115g4 önerimdir, ben de indirimden yararlanmak için laptopum olmasına rağmen 2.bir laptop için bayağı araştırmıştım sonra hakkımı tablette kullandım ama kesinlikle 9500 altı sistemlerde (2016 model laptopları sıfır gibi satan satıcılar gördüm n11de dolandırıcılık) 1115g4'ten iyi...
  14. Y

FC24 KIRILDI MI?, EA APP FİFA 23 AÇILMIYOR

Ne zaman hırsızlık yapabilirsin diye bir statü var işte zaruret halleri kapsamında, benim demek istediğim şey her şey öyle düz mantık değil yani evet çalıyorsun ama ne şart altında çalıyorsun? Her şeyin altında bir sebep yatar yoksa sorgusuz sualsiz yargılama yapamazsınız. En azından bizim hukuk...
Top Bottom