yeldaaa isimli üyenin son içerikleri

1. Y

bilgisayarcının toplayacağı sisteme bir bakabilir misiniz?

bütçem kısıtlı 5-6k düşünüyorum. en fazla 8 falan olabilir. yukarıda bahsettiğim gibi sadece new world oyununu oynatabilecek bir sistem yeterli. görenler yardımcı olmaya çalışırsa sevinirim.
  2. Y

anlasam zaten kendim toplarım bilgisayarcıya sormam ama ben anlamıyorum ki hiç, anca böyle başka bir bilgisayarcıya daha tekrar toplatırım, ne yapabilirim ki başka
  3. Y

merhabalar, abim için bilgisayarcı bir sistem toplamış da anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? sadece new world oyununu oynayacak bu sistemde, yani oyunun gereksinimleri karşılasa, bu oyunu kasmadan oynasa kafi. bilgisayarcı, sana bu oyunu oynatabilecek bir sistem dizerim 5-6 bine demiş...
  4. Y

internet kablosunu nasıl almalıyım?

tamamdır teşekkür ederim hepinize
  5. Y

peki bu kablonun markası vs çok önemli mi? yarın sabahtan kasamı alacağım da. bilgisayarcıdan vs herhangi bir cat6 kablo alsam çok etkiler mi?
  6. Y

bizim int sıkıntılı zaten biraz, diğer odayı bile zor çekiyor. o yüzden direkt kabloyla bağlayınca int hızı açısından daha iyi oluyormuş diyolar diye böyle bir şeye kalkıştım
  7. Y

merhabalar, hazır sistem aldım fakat wifi özelliği yokmuş anakartın. o yüzden salondaki modemi pc odasına taşıtacağım elektrikçiye. direkt modemin üzerinden internet kablosuyla kasaya bağlayınca internet işi halloluyormuş araştırdığım kadarıyla. vodafone uygulamasından baktım 50mbps hız yazıyor...
  8. Y

ekipmanlar sizce görsel açıdan birbirine uyumlu olur mu?

aa bu güzelmiş ya, maalesef bunu sipariş geçtim dün ama biraz sıkılınca bunu alırım :D teşekkürler
  9. Y

tüh ya mouse u aldım bile hocam, bir de bütçem çok yoktu zaten sizin dediğiniz mouse 1k civarı. çok mu kötü peki bu aldığım fps oyunları için? bir de siyah mousepad tahmin ettiğim gibi kötü durmamış görselde oluru var gibi
  10. Y

merhaba, beyaz kasa topladım. mouse olarak bunu aldım. klavye olarak bunu aldım. mousepadi beyaz veya açık renk almak istemedim. kiri tozu çok gösteriyormuş diye. şunu alsam siyah renk mousepad, beyaz klavye mouse kasa çok mu alakasız olur sizce? çok kötü durur diyorsanız beyaz mousepad bakayım...
  11. Y

uygun fiyatlı mekanik klavye önerisi

tamamdır çok teşekkür ettimm
  12. Y

son bir soru sorsam hocam, ona göre satın alım yapacağım artık da https://www.trendyol.com/leaven/k-620-ayrilabilir-type-c-kablolu-red-switch-hot-swap-mekanik-klavye-p-646250849?boutiqueId=61&merchantId=123561...
  13. Y

peki %60 olarak ne önerirsiniz 1000 TL civarı? Redragon k617 nasıl, ya da daha kalitelisi iyisi var mı bu fiyatlarda
  14. Y

hocam çok geç geliyor buraya 15-20 güne elime geçecek. başka bir öneri varsa alabilirim
  15. Y

rampage için biraz dandik diyolar ama bir sorun olmaz değil mi hocam
Top Bottom