yenerinho isimli üyenin son içerikleri

1. yenerinho

Çözüldü✓ Windows 11 güncellenirken dosyalar gider mi

3 gün önce windows 10dan windows update ile geçiş yaptım. Herhangi bir dosyam silinmedi.
  2. yenerinho

🔥İndirim SANAL ÇADIR BAŞLADII 🔥🔥🔥🔥

Site güvenilir mi ? almak istediğim bot baya indirimli gözüküyor. Güvenilirse bitmeden alayım bari.
  3. yenerinho

Türkiye'nin Yeni GSM Operatörü NETGSM Abone Alımına Başladı! 20GB 149TL

Geçmeye düşünen arkadaşlar varsa bunu bi okusun derim.
  4. yenerinho

Amazon Prime ile Alınca Depozito Veriyor muyuz?

Amazon primem var şuan denemek için ekledim kargo bedava oldu. Toplam ödenecek tutar 920,39tl gözüküyor bende
  5. yenerinho

EA play oyun alamıyorum

Burada belirttiği oyun platformlarında EAPlay gözükmüyor. Gene de emin olmak için müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.
  6. yenerinho

❌İndirim Bitti! AmazonTR 6 Ay Prime Üyelik Hediyesi - Bitmeden Yakala

Teşekkürler dostum çok makbule geçti valla
  7. yenerinho

Nays nedir nasıl kullanılır?

Sadece uygulama üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Papara gibi herhangi bir fiziki kart gönderimi yok diye biliyorum.
  8. yenerinho

Nays nedir nasıl kullanılır?

Nays İşbankasının cashback veren bir uygulaması. Uygulamaya para yükleyip yaptığın alışverişlerde seçili e-ticaret platformlarında kampanya dönemlerinde %15(bazı dönemler değişebiliyor) geri ödeme sağlıyor. Tabi ki geri ödeme üst limiti de oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam bu geri ödeme limiti...
  9. yenerinho

Youtube reklam engelleyicilere karşı önlemi arttırmış

O uyarı her çıktığında ublock filtrelerini güncelleyip tarayıcıyı kapa aç yapınca kalkıyor bende.
  10. yenerinho

YouTube da artık reklam engelleme kullanılmıyor.

3 videodan sonra erişimin engellenecek dedi u blocktaki bazı filtreleri güncelledim düzeldi
  11. yenerinho

🔥İndirim Elgato Facecam Full HD 4.376,00 TL(Teslimat ücreti dahil)

İşine yarayacak arkadaşlar için güzel fırsat gibi Türkiye satış sitelerinde 7.650 TL den ucuza yok gibi. https://www.amazon.com.tr/Elgato-Facecam-True-1080p60-Webcam/dp/B0973DV11T?th=1 https://www.akakce.com/webcam/en-ucuz-elgato-elgato-facecam-fiyati,1474432039.html
  12. yenerinho

TÜRK NET KULANAN VARMI ?

Türknette 1000 mpbs kendi altyapısı varsa verir diğer hızları tt altyapısından veriyor.
  13. yenerinho

Sol testisde varis çıktı.

Doktorumun bana söylediği şuanlık kesin tedavisi yok tekrar etme şansı olduğu için ameliyat son şans demişti bana.İlaç ile falan sadece ağrısını dindirirsin.
  14. yenerinho

Sol testisde varis çıktı.

Eğer düşündüğüm gibi varikosel ise bende de var, 6 ayda bir sperm testine gidiyorum. Doktor sperm sayısında azalma olursa ameliyat ederiz çünkü tekrarlayan bir hastalık dedi yaklaşık 3 yıldır falan var bende düzenli olarak kontrole gidip test veriyorum. Tekrardan geçmiş olsun. En kısa zamanda...
  15. yenerinho

Ryzen 5600 mü i512400f mi

Doğrudur fazla bir araştırmam olmadı o hususta. Lakin arkadaş 12400f ile yola devam edecekse uzun vade de stok soğutucu da kalmaması işlemcinin ömrü açısından iyi olur gibi.
Top Bottom