YnsEmre24 isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Apex oyun arkadaşı arıyorum.

Kullanıcı adı nedir
  2. Y

bisiklet önerisi

Hocam dağlık alanlarda çok işiniz yoksa trekking bisiklet almanızı şiddetle öneririm. Ben geçen sene mossodan aldım full shimano şey Çok az kullanabildim belimden dolayı daha önce dag bisikleti vardı performans artışı %75
  3. Y

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

Hocam mikrofon dışında nasıl kulaklık msi gh30
  4. Y

200TL Kulaklık Önerisi

Msi gh30
  5. Y

kulaklık öneri

Msi immerse gh30
  6. Y

Yardım 300 TL'ye Kulaklık önerisi

Msi gh30
  7. Y

300TL civarında kulaklık Önerisi

Ben youtube da bi kanaldan izledim bu fiyatta gayet güzel performans olduğunu söylüyor ki o kanal izlediğim kadarıyla objektif yorum yapıyor ve genel yorumlara bakarsakta bu fiyata msi kalitesi cidden iyi duruyor haftasonu alacağım büyük ihtimal
  8. Y

300tl en iyi kulaklık

Çok teşekkür ederim bende bekliyorum o zaman Cuma'yı
  9. Y

300tl en iyi kulaklık

Msi gh30 medimarkt 1588731066 Hocam gaming gecesinde fiyatlar ne kadar düşüyor ortalama
  10. Y

Öneri 300 TL bütçe ile kulaklık

hocam hs35 in fiyatı itopyada geçen hafta 240 TL ye düşmüştü ama incelemelere bakıp almaktan vazgeçtim. Arctics 1'i araştırayım biraz teşekkür ederim
  11. Y

300TL civarında kulaklık Önerisi

Hicam bende 1588722252 Hocam bende o fiyata kulaklık bakıyorum şuan msi gh30 hosuma gitti bi bak istersen
  12. Y

Öneri 300 TL bütçe ile kulaklık

Merhaba arkadaşlar 300 TL bandında kulaklık almak istiyorum. Şuan msi gh30 var gözüme giden bu kulaklık hakkında bilgisi olan var mı veya bu fiyat bandında başka kulaklık önerebilecek?
Top Bottom