YogenN isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Araba İçin Temizlik Kiti Arıyorum

Kendi arabama temizlik için malzemeler arıyorum torpido parlatıcı jant parlatıcı gibi vesaire önerdiğiniz fiyat performans ya da bu aşırı kaliteli dediklerinizi paylaşabilir misiniz (İnternette gördüğüm kadarıyla toplu olarakta satılanlar var kit şeklinde bunlar kalitelimi anlayamadım onlar...
  2. Y

Bilgisayarım aniden yeniden başlıyor

Bugün iki kez oldu windows 10 bilgisayarım var maçı izlemek için televizyona bağladığımda oldu bir anda yeniden başladı ve bu iki kez oldu ondan sonra valorant oynarken oldu yine iki kez yeniden başladı ve valorantı tekrar açtığımda sistemi yeniden başlatın hatası verdi
  3. Y

2K monitör önerileri

2K 1 ms monitör bakıyorum yardımcı olur musunuz kullandığım monitör kırıldı yenisine bakıyorum ve tavsiye istiyorum teşekkür ederim bütçe sınırsız
  4. Y

Kişiye özel telefon kılıfı yaptırmak istiyorum

Redmi 9T için lazım
  5. Y

Kişiye özel telefon kılıfı yaptırmak istiyorum

İnternetten baktım ama her telefona kılıf çıkmadı bazı siteler güven vermedi her telefona kılıf olan güvenilir site varsa önerebilir misiniz
  6. Y

Bilgisayara format atamıyorum yardım

Arkadaşlar pcye cracli dosya indirirken rüs bulaştı trojan daha doğrusu(dün bulaştı) bugünde bilgisayarı açmaya çalışıyorum almıyordu yani win yükleme ekranında bekliyordu şimdi de iso dosyasını flash belleğe yükleyip format atmaya çalıştım önceden yaptığım gibi fakat olmuyor %0 da kalıyor...
  7. Y

E Tap 5 Root İle Sürüm Yükseltme

Okuldan hocam e tap 5 verecek sürüm yükseltmem için ben 7.1.2 buldum ama daha yükseği yok gibi daha da yükseği varsa biri yardımcı olabilir mi? Ve bu iş ne kadara yapılır pek bir fikrim yok ondan soruyorum
  8. Y

Başarıda zeka mı önemlidir yoksa çalışmak mı?

Kanka zeka yoksa çalışmakla pek olmuyor zeka da önemli ama zeka varken hiç çalışmassanda olmuyor ikiside oldukça önemli
  9. Y

Xiaomi Mi band 5 Global versiyon ne anlama geliyor

Trendyoldan xiaomi mi band 5 buldum 390 TL'ye global versiyon yazıyordu ne anlama geldiğini merak ediyorum
  10. Y

Mekanik disk frende uzun sürede erime olur mu

Sende mi mekanik disk kullanıyosun ? Amortisörde ise kanka iniyo sonra böyle kadameli gibi geri çıkıyo
  11. Y

Hocam sen şu üstteki yazdığıma cevap verebilir misin
  12. Y

Kanka sen bisikletten anlayan birisisin galiba ben bisikleti bugün bianchi yetkili servisine götürdüm dediler ki bana balatalar bitmiş dedi ben bu balataların yenisini alsam beni ne kadar götürür bir de bu adam bana ön amortisörde sıkıntı olduğundan bahsetmedi bende bugün sürerken fark ettim...
  13. Y

Deme be ya kanka 2. El bakıyodum valla yok kanka 300k nüfus var boluda bulamadım adam gibi en iyisi buydu 2700 e falan aldım babam almış daha doğrusu ama ben bunu hidrolikle değiştirmeyi düşünüyorum mantıklı mı
  14. Y

Ben 2. El bisiklet alacaktım bisikletin uzun süre garajda yattığını öğrendim mekanik diskli frenmiş frenlerin tutmadığını söyledi teli sıkılacak dedi bende frenlerdeki kaliperlerin pabuçları mı eridi dedim böyle bir şey olabilir mi mekanik diskten pek anlamam
  15. Y

Hepsi Buradadan Mi Band 5 İadesi

Dün Abdullah abinin paylaştığı Mi Band 5 indirimini gördüm ve hemen aldım bugünse siparişi onaylanmış olan siparişim iptal edilmiş ne yapmam gerekir şikayet etsem haklı olur muyum
Top Bottom