yozkans isimli üyenin son içerikleri

1. Rampage drop plus

Rampage drop plus

Kulaklığı 07.03.2021 tarihinde aldım. Kutusu faturası her şey vardır.Sıfır üründen farksızdır
  2. Y

Dart1 Sistem Toplama Videosu

Teşekkür ederim. Emeğine sağlık 1615292506 ;)
  3. Y

eyvallah
  4. Y

Arkadaşlar merhaba Kod ile aldığım sistemi toplarken kısa bir video hazırladık. Merak edenler için link buraya bırakıyorum. @Abdullah Hacıgül kardeşime bir kez daha teşekkür ederim.
  5. Y

Dart1 kampanya kodu PC bugün aldım

Sordular ben toplatmadım tek tek aldım. Yardımcı oluyorlar toplatmak istersen
  6. Y

Herkese teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun 😀
  7. Y

Eyvallah kardeşim eline emeğine sağlık iyiki varsın 😀 1615022921 3 taksite 400 TL fark istediler tek çekim aldım ben parça değişimini sormadım
  8. Y

9999 TL
  9. Y

Herkese merhabalar kampanya kodu ile Dart1 sistemimi almış bulunmaktayım Türkiye’nin hatta dünyanın sayılı PC toplama uzmanı teknoloji uzmanı @Abdullah Hacıgül kardeşime teşekkür ederim
  10. Y

DART1 Sistem Alamadım

çok kolay bir yolu var itopya sipariş sayfanı paylaşabilirsin bende özür dilerim senden bu kadar basit
  11. Y

DART1 Sistem Alamadım

milleti kandırmaya çalışma abicim
  12. Y

DART1 Sistem Alamadım

bizimde güvenimiz tam ama itopya da sorun var 1 saat boyunca denedim alamadım 1614527942 en azından bir bilgilendirme olması lazım abdullah tarafından bitti diye
  13. Y

DART1 Sistem Alamadım

sistemi aldım diyen yok peki kim aldı bu sistemi ?? cevap çok basit miningciler.
Top Bottom