Yseyrek isimli üyenin son içerikleri

1. Y

🔥İndirim Galax RTX 4080 Super ST 1-Click OC 41.949,13 T

katılıyorum pini yamuk işlemci gonderdıler yasal 14 gunluk iade hakkımı bıle vermediler THY başvurdumda aldım hakkımı
  2. Y

R5 3600 den 7500F e geçince fps değişimi olmadı.

güç planı performansa aldınmı
  3. Y

r5 3600 yükseltememe problemi

5600 ile arasındaki farka değer
  4. Y

5800x 3D sıvı soğutma tavsieysi

arkadaşlar cok tesekkur ederım gec cevap verdıgım ıcınde ozur dılerım yenı gırebıldım <3
  5. Y

5800x 3D sıvı soğutma tavsieysi

Gamepower warcry kasam var sessiz sıvı soğutma arıyorum bütçem 4-5 k yardımcı olursanız sevinirim
  6. Y

Çözüldü✓ Rtx 3060 twin x2 12gb 192 bit intel i5 12400F darboğaz yapar mı

Darboğaz yapmaz Sistemin tam halini ve fiyatını yaz dostum
  7. Y

Anti depresanları bıraktığımdan beri saçma rüyalar görüyorum

Antidepresanları reçete eden psikiyatristin ile randevu almanı tavsiye ederim bir anda sütten keser gibi bırakılmaz doz azaltarak gözlem yapılır Allah yardımcın olsun kardeşim
  8. Y

Ben niye bu kadar şanssızım

Teknobiyotikten işlemci almıştım pinleri yamuk geldi elimde videolu kutu açılışı olmasına rağmen iade kabul etmemişlerdi :) thhye başvurup hakkımı almıştım ama 2 ay sürmüştü süreç ve cidden mide bulandirmisti o zamandan sonra kimseye tavsiye etmiyorum böyle konuları gördükçe sinirleniyorum...
  9. Y

Yeni kasaya eski monitör takmak sorun oluşturur mu?

monıtorunde display port gırısı varsa donusturucu almana gerek yok ekran akrtından baglarsan display port ile
  10. Y

Yeni kasaya eski monitör takmak sorun oluşturur mu?

monitörüni hdmı veya dp girişi yoksa dönüştürücü alman lazım bi sorun olmaz
  11. Y

saltanat mt2 telefon no kayıt isterken vermeli miyim?

verme kardeşim 4 yıldır metın2 oynamıyorum her turlu pvp reklamının sms olarak gelıyor gunde en az 2 tane sonradan yenı pvp acıcaklara satıyorlar numaraları
  12. Y

Hukuk veya Hemsirelik mi

Hemsireyim arkadaşlar kpss ye neden bukadar takmış anlamış değilim girdiğimiz en kolay sınav bence kpss ve yüksek puanlarda istemiyor. Eğer ilçe hastanelerinde görev yaparsan işin kolay olur fakat merkezi hastaneleri secersen sosyal hayatından çok fazla ödün verirsin ve emeğinin karşılığıni...
  13. Y

R5 5600 için soğutucu

T6 vardı eski sistemimde sesli çalışıyordu bir fanini sökmuştum tek fan kullaniyodum
  14. Y

Çözüldü✓ 2x16 ram önerisi Bütçe 4K

tesekkur ederım hocam <3
  15. Y

Çözüldü✓ 2x16 ram önerisi Bütçe 4K

Ramlere verecegim 4 K ya gereksiz diyosun sonra 7800x3D al diyosun .d 240 Hz monitörüm var zaten o fpslere rahatlıkla ulaşabiliyorum droplari azaltmak için ram yükseltiyorum bilmeyen birine yanlış öneri verirsin aman çok istekli olma forumda
Top Bottom