ysfgkts isimli üyenin son içerikleri

1. Y

3000-3500 ₺ Bandında Telefon Önerisi

Arkadaşlar depremzede bir kardeşimize telefon alacağız kendisi ortaokula gidiyor. Bunu belirtmemin sebebi daha özenli önerilerde bulunacağınızdan dolayıdır. Bu fiyata alınabilecek en uygun fiyat performans telefonları atabilirsiniz çok sevinirm
  2. Y

Mahallemde Boş Port Yok

Arkadaşlar herkese merhaba. Oturduğum mahallede internete başvurmak istediğimde boş port yok diyor. Tüm servis sağlayıcılarını sorguladım. Yapabileceğim ne var acaba. Superbox en mantıklı seçenek gibi geliyor fakat fiyatı aşırı pahalı. Mahallemde fiber bile var fakat o portlar da dolmuş. Ne...
  3. Y

FİYAT PERFORMANS TABLET ÖNERİLERİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi parasını haleden android tablet önerilerinde bulunabilir misiniz acaba?
  4. Y

ETHEREUM madenciliğinin bitmesi, ekran kartı fiyatlarını düşürür mü?

Arkadaşalar 15 Eylülde ethereum kazımı bitecekmiş. Acaba bunun fiyatlara büyük bir etkisi olur mu?
  5. Y

500 ₺ ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

arkadaşlar bütçenin biraz daha üstüne çıkabiliriz. Bu paraya alınabilecek en iyyi fiyat performans oyuncu kulaklığı nedir acaba?
  6. Y

Türknet Referans Kodu Alabilir miyim

Bilmiyorum ki ilk defa geçeceğim için başkasınınkini verirseniz indirim olur dediler
  7. Y

Türknet Referans Kodu Alabilir miyim

Arkadaşlar türknete geçtim. İndirim için referans kodu lazım. Verebilir misiiniz?
  8. Y

Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Buraya da yazayım özellikleri İşlemci i7-7700hq Ekran Kartı GTX 1050 Ti Ram: 16 GB 2 GB HDD 256 GB M2 SSD
  9. Y

Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar soru başlıkta. Elimde bu laptoptan var. satsam kaça satabilirim makul fiyatı nedir acaba? Link: https://www.incehesap.com/lenovo-legion-y520-80wk0107tx-gaming-notebook-fiyati-37528/ Buraya da yazayım özellikleri İşlemci i7-7700hq Ekran Kartı GTX 1050 Ti Ram: 16 GB 2 GB HDD 256 GB M2 SSD
  10. Y

13000 TL ye kadar Samsung Telefon önerileri

arkadaşalr büyçem başlıktaki gibi 13000 TL ye kadar. Önceliğim Samsung. Ama onun yerine şu amrka telefonu da alabilirsin uzun yıllar götürür diyebileceğiniz bi telefon varsa o markalara da göz atarım. İphone modellerini hakkında bilgim var haberiniz olsun. İlla 13000 TL olmak zorunda da değil bu...
  11. Y

Ağalar İnanılmaz Bir şey Gördük Bu Nedir Bilgisi Olan Var Mı

Şimdi dışarıya gezmeye çıkacağım, cevap verirsen göremeyebilirim.
  12. Y

He tamam reis benim patavatsızlığım kusura bakma. Ben de insanlara yardım edeceğim, eskisinden daha fazla. Arada bir de boş yorumlar atıp senin yolunda ilerleyeceğim. Teşekkürler tekrardan bilgilendirme için.
  13. Y

Teşekkürler reis
  14. Y

Böyle boş mesajlar atarak titanium oluyoruz sanırım. Bu mesajdan alabileceğim tek yararlı bilgi bu. Teşekkürler.
  15. Y

Harbiden mi reis
Top Bottom