Yugen isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Bios'a girdim. Orada daha önceden 2999 çevirmiş olduğum ram frekansının eski haline geri döndüğünü fark ettim. Ayrıca XMP yerine D.O.C.P. ayarı vardı. Orada disabled'da kalmıştı ayarlar. Bende profile 1'i seçtim ve ayarları kaydettim. Bu linkte de o dediğim ayarların fotoğrafları var...
  2. Y

XMP nedir bilmiyorum ama sanırım manuel artırdım. Bios'a girdiğimde 2666 da kalmıştı. Bende 2999'a çektim.
  3. Y

Slotların yerini değiştirmedim. OC yapmadım. Frekansı geçenlerde düşükte kalmış diye artırmıştım. Memtest86 ile sorun var mı diye kontrol ettim fakat sorun bulmadı. Yine de slot yerlerini değiştireyim mi?
  4. Y

Evet, dün güncelledim.
  5. Y

Dediklerinizin hepsini yaptım. Fakat yine de mavi ekran hatası aldım. Daha öncesinde bu sorunu düzeltmek için format atmayı denemiştim. Ama Format sırasında başlangıç ayarları ekranında daha Microsoft hesabını bağlayamadan mavi ekran hataları almıştım. Hatta özelikle format sırasında normalde...
  6. Y

Merhaba, uzun bir süredir mavi ekran hatası alıyordum. Sorunun bluetooth aygıtında olduğunu düşünüp onu çıkarmıştım. 4-5 gün mavi ekran hatası almadım. Dolayısıyla sorunun çözüldüğünü düşünmüştüm fakat son birkaç gündür tekrar mavi ekran hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bu...
Top Bottom