yukithehomeless isimli üyenin son içerikleri

1. Y

hangisi daha iyi razer mı logitech mi

benim tercihim logitechden yana olurdu, aralarındaki fark bence aşırı değil fakat logitech biraz daha iyi.
  2. Y

6000tl monitör tavsiyesi

hiçbir sorun çıkacağını sanmıyorum amazon bu konularda gayet güvenilir bir site. Ölü piksel sorunu olucagını sanmam. O monitörü tavsıye ederim, şimdiden hayırlı olsun.
  3. Y

LG 27GR83Q-B monitör kullanan var mı ?

hayır benim attığım model GameBooster 27" GB-2727FF 7k bence fıyatına göre özeliikleri iyi fakat dediğiniz gibi 10k bandına 2 k monitör almak daha mantıklı olabilir,tabi bütçenize bağlı.
  4. Y

6000tl monitör tavsiyesi

fiyatına göre gayet iyi olduğunu söyleyebilirim,tavsiye ederim.
  5. Y

6000tl monitör tavsiyesi

peki size şu modeli önerebilirim; lg ultragear 27gq50f 1713555139 evet kötü yorum yapan çok kişi vardı fakat ben bu modeli uzun süre kullandım gayet memnundum bence f/p ürünüdür. Ayrıca bahsettiğiniz diğer modeller de alınabilir tavsiye ederim arkadaşa.
  6. Y

monitörü birazcık inceledim benim önermiş olduğum monitöre bir bakabilirmisiniz. sizce hangisi daha mantıklıdır,marka oldugu için o fiyat verilebilirmi? ben verilebileceğini düşünmüyorum. 1713554879 2k oldugunu az önce farkettim fiyatına göre mantıklı bir öneri olduğunu soyleyebılırım
  7. Y

VALORANT YORUNUN JANTİ KELEBEĞİ TARAĞI ALINIRMI?

Normal fiyatta olsaydı çok daha iyi seçenekler olabilirdi ama 2122vp iyi bir fiyat, skin de güzel bir skin, almanı tavsiye edebilirim.
  8. Y

6000tl monitör tavsiyesi

Bütçeni birazcık daha zorlayabilirsen sana önerim GameBooster 27" GB-2727FF bu fiyata gerçekten harika özellikleri var kesinlikle tavsiye ederim.
  9. Y

bu monitörü birkaç kez iade edip yeniden sipariş verdim ve sürekli ölü pikseller çıktı. Kronik bir sorun mu yoksa denk mi geldi bilemiyorum,ayrıca monitörün ayaklarından hiç memnun olmadığımı da söyleyebilirim,bana sürekli monitör her an düşecekmiş gibi hissettiriyor. Son olarak ürünün şuanki...
  10. Y

youtube premium iptal edersem 1 aylık ücretsiz kullanımı bidaha alabilir miyim

Hayır aynı hesaptan alamassın fakat başka bir hesap açıp ordan yıne 1 aylık ucretsız kullanabılırsın.
  11. Y

Bu monitörü eskiden kullandım,ben önermiyorum bu fiyatlarda çok daha iyi modeller bulabilirsin.
  12. Y

Pc için Rahat chill oyun

sana rimworldu öneririm. Ben arada müzik dinlerken oynuyorum rahat oyun .
  13. Y

Klavye öneri tavsiye

Bu klavyeyi bir süredir kullanıyorum gayet memnunum ,Tavsiye ederim.
  14. Y

Aliexprees bu kol alınır mı? 200tl?

O siteden almanı kesinlikle önermem. Zaten vergilerle fiyat artıyor.Sana tavsiyem yerel sitelerden alman olur.
  15. Y

Bu sistemle yayın yapılır mı??

Selamlar bir sistem topladım acaba bu sistemle yayın yapabılirmiyim?(internet konusunda herhangı bır sorun yok) Sistem özellikleri şu şekilde; -ryzen 5 5600x -4060ti 16gb -16gb 3200mhz ram -a520m pro yorumlarınızı bekliyorum.
Top Bottom