Yunuscanemre isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Çaĝrı merkezinde çalışan var mı?

Soru baslikta arkadaslar cagri merkezinde calisan var mi evden calisanlar da yaza bilir
  2. Y

Aylik 30 k 50 k kazanmak fikir lazim

Kafa yok kanka Alamam puan ki :(
  3. Y

Aylik 30 k 50 k kazanmak fikir lazim

Beyler bunalim dayim nasil kazanirim
  4. Y

oyun arkadaşı arıyorum ?

yaş 29 seviyeli oynuycak ekip kuralım varmı arkadaş 1710486528 yok mu kimsen :(
  5. Y

Msi g24c4 curved 144hz ayar tavsiyesi var mi

Ayar tavsiyesi var mi
  6. Y

Ps5 owerwach 2 oynuyorum suan da

Arkadaslar Var mi oynuycak Suan oynuyorum THE FINALS OWERWACH CODMW3 SMITE ROKET LAGUE FC24 BLACK BLOOD RAINBOW VAR OYNUYALIM GELIN Yunuscanemre kulanici adim ps5
  7. Y

Ps5 Mmmprg tavsiye ve Arma 3 squad benzeri oyun ?

Arkadaslar ayrica ps fc2024 u ogretecek var mi suan aktifim eklermisiniz yunuscanemre 1699090309 Guncel
  8. Y

Turkcell pasaj kafkasdan saaticisindan ps5 aldim ?

Arkadaslar bugun geldi kurulumunu yaptim ama kol da cekme ver ana menude gezemiyorum oyun da denemedim ama ... napcamm sarji sifirdi ondan olabilir mi .. Sifirlamayyi deniycem sifirlama nasil oluyor bilen anlatirmi .. Ayrica manavgatta yasiyorum burda gidip 2. Dualsense alacagim bir yer var mi...
  9. Y

Arkqdaslar ps5 digital aldim kargoda kola nasil alisirim ilkndeneyimim ?

Nerden aldiniz ben turkcel pasajdan aldim 1698050998 Pc var yuksek duzey ama oturmaktan sikildim ayaklarimi uztip keyifli oynamak istiyorum
  10. Y

Arkqdaslar ps5 digital aldim kargoda kola nasil alisirim ilkndeneyimim ?

Arkadaslar oyunlarda kola nasil alisirim ilk deneyimim olcak 1698028190 Warzome oynamayi dusunuyorum
  11. Y

18 kbvar ps5 nerden alirim ?

Digital olsa sorun omur mu ? Link atarnisiniz ps5
  12. Y

Ps5 mi xbox x mi 18 k butcem var ?

Evde pc var 3600x 2070super var ama pc den sıkıldım artık yatarak oynamak istediğimden konsol dusunuyorum oynayacagim oyunda fps oyunu online warzone PUBG tarzi oyunlar hikayeli sevmiyorum oynarsam arada
  13. Y

Samsun a13 vs A4 vs 04s hangisi?

Hangisini alayim
Top Bottom