Yusa kadir isimli üyenin son içerikleri

1. Y

discord sv nasıl büyütülür

sağ olun kaldırdım pkei bi fikriniz var mı
  2. Y

discord sv nasıl büyütülür

Merhaba arkadaşlar yeni bir discord sv açtım ve büyütmek istiyorum ancak nasıl büyütebileceğim hakkında bi fikrim yok bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim
  3. Y

Monitöre koruyucu cam

tamamdır teşekkür ederim
  4. Y

Monitöre koruyucu cam

Monitörüm kavisli olduğu için kavisli koruyucu yok mu
  5. Y

Monitöre koruyucu cam

Merhaba arkadaşlar ilk monitörümü üzerine eşya düşürerek kırdığımdan dolayı bu monitöre koruyucu cam almayı düşündüm monitörüm 27inç kavisli bilginiz varsa koruyucu cam önerir misiniz?
  6. Y

GTX 1660super için işlemci

r5 3600 öneririm ama çok ısınıyor
  7. Y

Çözüldü✓ Yeni alacağım bilgisayar için tavsiye

1. pc gayet güzel gibi ona bakabilirsin
  8. Y

kulaklık için istişare

Merhaba arkadaşlar şuan n11 de indirim var ve cloud 2 750 lira cloud alpha ise 700 lira ben 2 si arasında kaldım cloud 2 de ki kablosu çıkarılmıyor yani kablosuna zarar geldiği zaman kulkalığı atmam gerek kablosu yapılabiliyor mu yoksa dediğim gibi çöpe mi atmak lazım ona göre cloud alpha...
  9. Y

discord ses gelmeme sorunu

zaten öyle bütün uygulamalarda ses geliyor kulaklıktan ama dc den gelmiyor
  10. Y

discord ses gelmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce discordda arkadaşlarımla konuşuyordum. Sonra discordu kapattım 30 dk fln sonra geldim geldiğimde kulkalığımdan ses gelmiyordu ama hoparlörden geliyor discordu kapattım açtım sildim tekrar yükledim kulkalığı değiştirdim değişen bir şey olmadı. Yardım ederseniz sevinirim
  11. Y

8 9 10 bin fiyat aralığında laptop

oyun oynayacaksan benim tavsiyem laptop alma arkadaşımda monsterın bir laptopu var şuan 14 bin TL ve üzerinden 1 yıl geçti cs gibi oyunlarda fps düşüşü yaşıyor ben işlemcisi de 8. nesil i7 ve bana her geçen gün laptop pişmanlıktır diyor yine seçim senin ben ona bakarak masaüstü aldım çok...
  12. Y

cloud alpha mı yoksa arctis 3 mü

evet ondan dedim
  13. Y

OMEN by Mindframe bu da aynı fiyatta bu nasıl arkadaşlar
  14. Y

yaklaşık 2 yıldır var 2019 edition yenilendiğini burda duydum
  15. Y

peki önerdiğiniz yeni arctis 3 ün linkini atar mısınız