Yusoo isimli üyenin son içerikleri

1. Yusoo

Yardım modem kablosu uzatma

evime sonunda normal bi internet cektirdim(uzun zamandir superbox kullaniyordum ve nefret ediyordum) ve sadece 1 odada bu modeme takilan gri kablodan var ve diğer odalara cok uzak kaliyor bu kabloyu istediğim yere saklayarak uzatmak istyorum ve 9-11metre uzatabiliyorum bu uzatma internet hizini...
  2. Yusoo

Yardım aliexpress ek vergi kesermi?

aliexpressten mousepad almayi düşünüyorum ama gerek gümrükte felan ek vergi cikarmi yani 300 TL'ye alacagim mousepad 500 liraya gelirmi vergiler ile?
  3. Yusoo

steam güvenilir cüzdan kodu

peki şuan trendyolda TL var sizce TL olanımı alayım dolarımı şuan steamde TL geçmiyo pek güvenemedim ona 1711828203 vodafonenin nersinde o zaten vodafone kulanıyorum hemen bakaayım
  4. Yusoo

steam güvenilir cüzdan kodu

güvenilri bi yerden cüzdan kodu almak istiyorumda hızlı olursada iyi olur trendyolda felan başka sitelerde varda pek güvenemedim sizin aldığınız bi yer varsa söylerseniz çok mutlu olurum
  5. Yusoo

Çözüldü✓ 600 TL oyun kol önerisi

vatanda 700 TL'ye 710 var o kötümüki ? 1710444324 f710* 1710444543 f710 pahalıymış ya yanlış gördüm tamamdır 310 alıyuorum hepinize eyvallah
  6. Yusoo

çakmalara pek güvenmiyorum işte yoksa trendyolda 2 tanesi 300 TL felan
  7. Yusoo

olabildiğince ucuz tek bitane kasa bilgisayara bağlamalık oyun kolu bakıyorum bütçeyi çok aşamam belki 700-750 olur çok kalitesizde almak istemiyom ölü bölge felan uğraşamam uzun süre gitsin yeter bana 2 el almayı düşünmüyorum
  8. Yusoo

Yardım cc560 ön kapak değiştirme

bencede
  9. Yusoo

bende öyle bi ısınma sorunu yok ama hiç şık durmuyo ön tarafı
  10. Yusoo

yani en ortadaki kısmı çıkartıp (kesip çıkarcam) bi mesh uyarlamayı düşünüyorum ama emin değilim çöp olma ihtimali yüksek ve direk boşta mesh satılıyormu bilmiyorum
  11. Yusoo

deepcool'un cc560 modelini kullanıyorum ve öndeki kapağı meshli bana çok kaba geliyor acaba daha açık meshli bi kapak bulabilirmisiniz
  12. Yusoo

Yardım max 500 TL'ye çanta önerisi

okul için en az 2 büyük gözlü ve sade olursa iyi olur
  13. Yusoo

Öneri 1k oyuncu kulaklık önerisi (max 1.2k)

https://www.trendyol.com/havit/gamenote-h2002p-rgb-7-1-usb-mikrofonlu-siyah-gaming-oyuncu-kulakligi-p-377558687 bizzat kendim kullanıyorum memnunum kulağa deyen deri ve süngerleri bu fiyattak bi ürün için oldukça ucuz benimde ilk kulaklığım ama uzun süreler boyunca rahatsız olmadan...
  14. Yusoo

Yardım Furmarkta RTX 2080 87 Derece!

biliyorum şakasına yazdım zaten :P
  15. Yusoo

Yardım Furmarkta RTX 2080 87 Derece!

kesin mining aga!!!!!!
Top Bottom