yusoxdxd isimli üyenin son etkinliği

• Y
    yusoxdxd, HUAWEI MateBook X Pro alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Huawei Windows kullanmayacakmis galiba hocam dediğim sizce de mantıklı dimi gaming bilgisayarlar performans açısından evet çok iyi ama batarya ve...
  • Y
    yusoxdxd, HUAWEI MateBook X Pro alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bilgilendirmen iyi oldu bu nedir arkadaş elimi attığım kuruyor macos alacaktım Microsoft macde vs Sutidoyu kesmiş madem mace benzeyen ofis notebooklarına...
  • Y
    Kesinlikle en iyi tercihlerden olur ama fiyat olarak aynı işlemci daha ucuza dediğiniz gibi Asus'ta falan var, fiyat sorun değilse matebook x pro kesinlikle...
  • Y
    yusoxdxd, Yazılım için MacOS mu Windows mu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Aynen Katılıyorum eğer belli bi alanın olsaydı o alanı mac destekliyorsa yüzde yüz mac en mantıklısıydı ama öğrenciken neler göreceksin mac destekler mi...
  • Y
    yusoxdxd, Yazılım için MacOS mu Windows mu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Cevabını bulabildin mi veya bulabilirsen beni da bilgilendirir misin aynı sorun bende de var. Macbook alacaktım Microsoft Vs Sutido desteğini kesince...
  • Y
    yusoxdxd, Laptop Önerileri kategorisinde HUAWEI MateBook X Pro alınır mı başlıklı bir konu açtı.
    Merhabalar, Yazılım için Performansı üst düzey Leptop arıyorum ama o sırada derslerde gün boyu bataryası idare edecek, taşıması kolay olması lazım oyunla...
  • Y
    yusoxdxd, İnsta polis şikayettt başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Büyük ihtimalle korkutmuştur bidaha küfür edeceğin kişiyi seçerek et ki o da sene etsin sen ona dava işlerine gireceklere etme gerçekten dava ettiyse bile...
  • Y
    Ahhahahaha çocuk zaten korkuyor iyice Korkutmuşunw 1727281735 Ettiğin küfür neydi ?
  • Y
    Eden kişinin hesabı anonim mi yoksa reel hesabı mı? Anonim kişiler dava edemiyor etse de takipsizlik düşüyor suçun neydi?
  • Y
    Bende aynı fikirdeydim Microsoft Macbook'a Vs Sutido desteğini kesmiş güncelleme almayacakmış bundan sonra fikir değiştirdim çünkü derslerinde sıkıntı...
  • Y
    Yazılım mühendisliği için üniversiteye götürmek için MacBook Air M.2 16 GB RAM'li halini almaya düşündüm alınır mı? Yoksa Windows PC olarak aklımda söyle...
  • Y
    yusoxdxd, Laptop Önerileri kategorisinde HUAWEI MateBook X Pro alınır mı başlıklı bir konu açtı.
    Merhabalar, başlıktan da gördüğünüz üzere HUAWEI MateBook X Pro verilen parayı hak eder mi? Temel kullanım amacı yazılım ama video edit de yapabilirim...
  • Y
    yusoxdxd, Macbook air VS Huawei başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hocam aldın mı memnun musun?
  • Y
    yusoxdxd, Laptop Önerileri kategorisinde Rog strix g17 vs g16 başlıklı bir konu açtı.
    Başlıktan da anladığınız üzere bu modellerin kasa kalitesi, soğutma, batarya, performans, panel olarak hangisi iyi
  • Y
    yusoxdxd, Anadoludan mesleğe nakil başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Üzgünüm geçemezsin
Top Bottom