Yusuf Taha Yanar isimli üyenin son içerikleri

1. Y

JUNİOR YAZILIM MÜHENDİSLERİN MAAŞI NE KADAR

İnternette 9 bin olarak gördüm ama yorumlarda ilk girişinde 4 bin 5 bin alırsın diyorlar fikri olan var mı
  2. Y

YAZILIMCI OLMAK İÇİN HANGİ LİSE ÖNERİLİR

Tamamdır teşekkürler
  3. Y

YAZILIMCI OLMAK İÇİN NASIL BAŞLAMALIYIM

Sağ ol attım ismim ruling
  4. Y

YAZILIMCI OLMAK İÇİN NASIL BAŞLAMALIYIM

Ben yazılımcı olmak istiyorum, bi kaç soru soracağım Yazılımcılık içim ilk hangi dili öğrenmeliyim Dil öğrenmek zor mu ne kadar uğraş gerektirir İngilizcem seviyesi nasıl olmalı (bu arada bilgisayarım daha yeni oldu ama yazılımcılağa çok meraklıyım biraz pc de acemiyim ama öğrenirim diye...
  5. Y

Eyvallah bişi sorcam da Python öğrenerek başlamayı düşünüyorum bu arada dillerdeki uzmanlığım nasıl artar yani dil öğrenmek zor mu ve İngilizce bilgisi nasıl olmalı
  6. Y

Ben yazılımcı olmak istiyorum bunun içinde iyi bir lise istiyorum hangi liseler olabilir benim denemelerde 380-430 arası puan alıyorum gidebilceğim liseler şunlar *** Fen lisesi (şehrin en iyi lisesi) Gazi Osman Paşa Lisesi Falan ve diğer Anadolu liseleri hangileri olabilir ben fen lisesine...
  7. Y

50 TL FUTBOL TOPU ÖNERİ

50 TL ye evde sektirmek için top önerebilirmiziniz
  8. Y

Önereceği̇ni̇z Starbucks Kahveler

Starbucksa hiç gitmedim onun için önerisi olan var mı kahve çok sevmem ama yinede varmıdır iyi bişi önerdiğiniz
  9. Y

HALI SAHA AYAKKABISI

Krampon gibi değil şu minnak küçük dişler falan var
  10. Y

HALI SAHA AYAKKABISI

Halı saha ayyakbımla okulda falan futbol oynasam kötü olurmu zorluk çeker miyim ve işe yarar mı
  11. Y

E DEVLET ŞİFRESİ ALMA

E devlet şifresi kaç yaştan itibaren alınabilir
  12. Y

ÖN SATIŞA GİRECEĞİM!!

Girdin mi ön satışa girdiysen kar-zarar durumun?
  13. Y

Yardım 18 Yaş Alti Kri̇pto Para Kazanabi̇li̇r Mi̇yi̇m?

Paribu veya onun gibi yerlerde 18 yaş altı kripto kazanabilir miyim?
  14. Y

Instagram Instagram Filtrelerini Galerimde Uygulayabilir Miyim?

İnstanşn filtreleri var ya o galerimizdeki fotoyu filtre koyabilir miyim ben yapmaya çalıştım ama sadece efekt oluyor ben filtreyi istiyorum
  15. Y

Instagram İNSTA ACİL SORU!!!!!

İnsta hesabımda 2 kişi var şimdi ben bunları hesaptan nasıl atabilirim lütfen söylermisiniz
Top Bottom