yusufcihankmr isimli üyenin son içerikleri

1. yusufcihankmr

20.000 TL Toplama PC Önerisi -Şubat 2024

evet hocam ama öneri bekliyorum. örneğin bu mantıklı gibi geldi https://www.itopya.com/taa-x3intel-core-i3-13100fmsi-geforce-rtx-4060-ventus-2x-black-8gb-oc16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssd_h25304
  2. yusufcihankmr

20.000 TL Toplama PC Önerisi -Şubat 2024

Uzun süredir donanım arşivi sistem toplamıyor. ben bekliyorum ama arkadaşım beklemiyor. bende arkadaşım için 20.000₺ bütçelik bir toplama pc arıyorum. Piyasada sistem bol lakin karar veremiyorum. Önerinizi bekliyorum. -Kullanım amacı 1080p oyun
  3. yusufcihankmr

Anakartımı kasaya monte ederken en ortadaki vida yeri..

Anakartımı kasaya monte ederken anakartın en ortadaki vida deliği kasadaki bir vida ile doldu. Resimdeki gibi. Oraya ne yerleştirmem gerekiyor?
  4. yusufcihankmr

Corsair iCUE H100 LGA1700 Soketi Destekliyor mu?

Merhaba, Almayı düşündüğüm iki işlemci soğutucu var; Corsair iCUE H100 ve MSI Mag CoreLiquid 240R V2 Msi almayı düşünüyordum lakin kötü yorumlar ve corsair'in sektördeki yeri sebebiyle fikrim corsair'e kaydı. Lakin Msi da açık bir şekilde LGA1700 desteklendiği belirtilirken corsair de çelişki...
  5. yusufcihankmr

Corsair 4000d ve RM 750x Fiyatı düşer mi?

Merhaba, Almayı düşündüğüm Corsair 4000d Airflow kasa ve Corsair RM 750x psu fiyatları konusunda endişeliyim. Acele edip pahalıdan almak istemiyorum ama aynı zamanda da zam gelip alamayacağım ihtimalinden korkuyorum. Şuan ki fiyatları kasanın 3300 bandında, psu'nun 3700 bandında. Psu sadece...
  6. yusufcihankmr

Bu Piyasa Koşulları Altında PC Toplanır mı? '2023 Temmuz

Akakçe ve cimriden baktım en ucuz 10500tl. Vatan bilgisayarı göstermiyorlar. Çok teşekkürler. Şuan ki koşullar için uygunsa alacağım.
  7. yusufcihankmr

Bu Piyasa Koşulları Altında PC Toplanır mı? '2023 Temmuz

Merhaba, hevesim ve ihtiyacım doğrultusunda yeni bir pc toplamak için an itibari ile bir yola girmiş bulunmaktayım. Bir süredir takip ettiğim MSI MB MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 anakartı fiyatı düşünce(8000tl) aldım. Devamında i5 13600k lı güzel bir sistem toplamayı düşünüyorum. Şuanda toplamayı...
  8. yusufcihankmr

Çözüldü✓ Corsair RM 750x Halen Alınır mı?

Merhaba, hevesim ve ihtiyacım doğrultusunda yeni bir pc toplamak için an itibari ile bir yola girmiş bulunmaktayım. Bir süredir takip ettiğim MSI MB MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 anakartı fiyatı düşünce(8000tl) aldım. Devamında i5 13600k lı güzel bir sistem toplamayı düşünüyorum. Şuanda toplamayı...
  9. yusufcihankmr

Microsoft Edge Sekmeler Arası Kasma Sorunu

Uzun süredir edge kullanıcısıyım, şimdiye kadar sorun yoktu. Bu sabahtan beridir edge'de aşırı derecede kasma sorunu var. ctrl+t yaparken, sekme içerisinde gezinirken dayanılamaz bir kasma var. Bir arkadaşımda aynı sorunu yaşıyor şuan, sizde durum nedir? Çözebilen oldu mu?
  10. yusufcihankmr

Küçükken Oynadığınız Oyunlar

Red Alert 2
  11. yusufcihankmr

Yardım Trendyoldan Telefon alınır mı? ?

mahalledeki telefoncudan çook daha güvenli
  12. yusufcihankmr

Yazılım Bilen Bakabilir mi ?

sana tek tavsiyem şu olur; git bir yazılım ofisinde stajyer olarak başla ve o ortamın içine gir. udemy/video/kitap veya okul ile öğrenmen hem uzun sürer hem de sadece teorik olarak bilgin olur. eğer bir yazılım ofisinde az çok bilgili yazılımcıların yanında güzel bir ortamla bu işe başlarsan...
  13. yusufcihankmr

JBL T500BT ALINIR MI?

Yaklaşık 11 ay önce teknosa dan almıştım (349₺). 11 aydır hem müzik hem oyun her halükarda kullandım. deneyim olarak; kulağı çevrelemeyip direk kulağa temas ettiği için kulağı terletiyor ve 1-2 saat sonunda rahatsız etmeye başlıyor. ses kalitesi bass falan bence gayet iyi sesi fulleyince de bir...
  14. yusufcihankmr

İnternet sağlayıcısı önerileri

Altyapına göre almalısın. Önce bir araştır hangisi senin altyapını destekliyor ona göre karar ver. Ama F/P diyorsan Türknet sanırım :)
  15. yusufcihankmr

5000 TL Bütçe ile Laptop Tavsiyesi

2.el terciih edebileceksen Omen by hp nin 2017 model 15 serisi notebook ları çok başarılı..
Top Bottom