YusufPehlivan isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Monitöre yapıştırıcı sıçradı.

aseton denedim şimdi işe yaramadı. sıcak bezlede sildim olmadı. katılaştı baya beton gibi oldu. gözüne çarpıyor insanın.
  2. Y

Xeon için anakart önerisi

şahsen ben x3440 işlemciyi h55m s2 ile 4ghz hızına çıkarmıştım. temizini bulabilirsen önerimdir.
  3. Y

Rx 580 4gb rx 580 8 gb

rx580 8gb daha performanslıdır. 200 küsür lira farka değer. armor olmamasına dikkat et.
  4. Y

Monitöre yapıştırıcı sıçradı.

Dostlar HP 2009 60hz bir monitörüm var. Yanlışlıkla ekranına japon yapıştırıcısı sıçradı. Çıkarmanın yolu var mıdır ?
  5. Y

OEM Ürün Anahtarı Güvenilir mi?

güvenilirdir hocam. 7tl ye almıştım 1 sene önce hala kullanıyorum.
  6. Y

laptop çok kasıyor

eğer temizliği yapılmadıysa ondan ısınıyordur. temizliği yapılıp termal macunu değiştirmeyi dene. düzelecektir
  7. Y

Dual Channel 2x8 ram alma

bence olmaz ikiside aynı özelliğe sahip sonuçta
  8. Y

TAVSİYE ETTİĞİNİZ SSD NEDİR ?

öneri olarak net bir marka belirtemeyeceğim sana ama adata su600 serisini önermem. şu an su630 240gb modelini kullanıyorum sıfır almıştım 6.ayından gidiyor ve yazma hızında ciddi düşüş söz konusu. ayrıca bilgisayara bir şey yüklenirken ani takılmalar oluyor. benim deneyimim bu aklında bulunsun :)
  9. Y

Reaksiyon Skoru Kazanmak İçin Çoklu Hesap Kullanımı Hakkında

bu etkinlik bir yandan kötü oldu bence bazı kişiler konu olsun diye konu açıyor. güzelim forumun kalitesi düşüyor.
  10. Y

KULAKİÇİ KULAKLIK ÖNERİLERİ

JBL C100sı şiddetle öneririm sesi çok kaliteli bass ve tiz kuvvetli.
  11. Y

İntelmi AMD mi ?

AMD fiyat performans olarak inteli geride bırakıyor.
  12. Y

Steamdeki İndirimli Oyunlar

sisteminizide belitirseniz iyi olur
  13. Y

Nvidia mı ? Amd mi ?

olmazsın dostum sadece bazı sorunlu modelleri var onları tavsiye etmem. şahsen ilk ekran kartım rx460 ikincisi 560 ve şuan da 570 nıto kullanıyorum. hiçbirinden sorun yaşamadım.
  14. Y

Ekran kartındaki fan sayısı

daha rahat ve hızlı soğutuyor.
  15. Y

FPS OYUNLARI İÇİN MOUSE TAVSİYE EDERMİSİNİZ

bütçe belirmemişsin ama yinede önerimi yapayım. rival 310 önerimdir kalite, hissiyat ve oyun performansı harika.
Top Bottom