YusufWWinchester isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Bilgisayarına ne gibi yükseltme yapabilirim

Ekran kartı: zotac 3070 ti İşlemci: r5 5600 Anakart: Asus prime a520 mk Ssd : 1tb M2 ssd Ram : Gskill ripjaws 16gb 3600 MHz Kasa: Thermaltake s200 650 watt psu
  2. Y

Yardım Uzak Masaüstü (PC) Kontrolü..

Kardeşim ben antalyadayken Mersin'de olan bilgisayarımı bununla kontrol ediyorum ve ayarlarından tuş kombinasyonları ve kısayolları ayarlayabiliyorsun
  3. Y

Yardım Uzak Masaüstü (PC) Kontrolü..

Chrome remote desktop var ben kullanıyorum baya memnunum valla
  4. Y

BİOS tuşu neye göre belirlenir

Kardeşim o bios anakarttan anakarta degisiyo sendeki ya f2 tusudur yada delete tusudur
  5. Y

Forza Horizon 5 crack nereden indirilmeli

Saolasin kardeşim
  6. Y

Forza Horizon 5 crack nereden indirilmeli

Nerden alabilirim
  7. Y

4060Ti 16 GB göre sistem dizme tavsiye

Hocam sarı sitede ekran kartsız sistem yazıp arayabilirsiniz orda uyguna var ama nasıldır bilmiyorum
  8. Y

1K KULAKLİK ONERİSİİ

Selam arkadaslar bilgisayarda oyun oynamak için kulaklık almayı planliyorum ama aklıma 2 tane kulaklık takildi hangisini önerirsiniz. 1. Gamepower Fujin Pro 2.Gamenote H2002P
  9. Y

God Of War Save Dosyası Varmı

arkadaslar ben biligsayarı formatladıgım için god of war save dosyası gitmiş elinde olan varmı Oyunda sindriyi ejderhadan kurtardıgım kısımda kalmıstım
  10. Y

2 SİSTEM ARASİNDA KALDİM YARDİM

Ne kadardır kullanıyorsun reis
  11. Y

Genellikle oyun icin
  12. Y

Öneriniz lazım bütçe 5-6k

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-y27-30-27-05ms-180hz-hdmidisplay-amd-freesync-g-sync-hdr10-premium-ips-panel-fhd-oyuncu-monitr-66f8gac3tk-p-HBCV00003S3R5D?magaza=Nethouse&url_src=and-product-detail
  13. Y

Sence hangisi reis MSI 6800mu yoksa rtx 3070ti mi
  14. Y

Bende 6800un wattman hatasından korkuyorum yoksa 680p vram konusunda baya iyi
  15. Y

Şu 1 hafta içinde almam gerekiyor ailevi nedenlerden dolayı anca parayı ayarlayabildim bu fiyatada bunları buldum şimdi aldım aldım dahada alamam 1705260545 3070ti VRAM konusu sıkıntı cikarirmi
Top Bottom