Yuzarsifullah isimli üyenin son içerikleri

1. Y

Yardım Arkadaşlar lol menüde bişey çıkıyor kapatamıyorum

Lol çok kokuşmuş bir oyun. 2012 den beri oynarım, ulan bir oyun zaman geçtikçe kötüye gider mi ya? Eskiden aldığın tadı bırak şimdi birde bir sürü bug ve hata doldu oyun. Dün oynarken yeteneklerim hazır gözüküyordu ama basınca basmıyordu çünkü daha hazır değildi. Valorant çıkınca birde iyice...
  2. Y

Aşı olduktan sonra ateş

Sonuçta vücuduna virüs veriyorlar. Bu tür etkiler normal. Benim ilk doz aşımda (sinovac) sadece aşı yapılan yer biraz ağrıdı, sonra geçti.
  3. Y

Format atamadım yardım eder misiniz

Kurulum ekranına gelsen gerisini yaparım. İlk kez yapmıyıcam, fakat kurulum ekranına gelmiyor, boot device menüden ve bios menüden usb yi seçince Windows normal açılıyor, format ekranı gelmiyor.
  4. Y

Format atamadım yardım eder misiniz

Merhabalar elimde eski bir masaüstü bilgisayar var. Gigabyte 945gcm s2l anakart var. Şuanda başka pc nin HDD si ile çalışıyor. Kendi HDD sinde Windows kurulu değil. Format atıp Windowsu kurmak istiyorum. Fakat format kısmına bir türlü giremedim. İSO dosyasını microsoftun kendi aracı ile pc ye...
  5. Y

Elimdeki parçaları kaç TL ye satabilirim?

Merhaba arkadaşlar elimdeki birkaç eski bilgisayar parçası var. Bunları ne kadara satabileceğimi öğrenmek istiyorum. Gigabyte 945gcm s2l anakart İntel dual core e2180 ve e8500 işlemci Orijinal lga775 pin işlemci soğutucu fanı 2 adet 2gb ddr2 800mhz Kingston ram 300W dandik psu Eski dvd...
  6. Y

Bilgisayarımı açamıyorum lütfen yardım edin

SSD yi çift taraflı köpük bant ile tutturmuştum. Sökünce böyle kaldı. Kazımak istemiyorum zarar verebilirim. Böyle yollasam garantide bir sıkıntı çıkartır mı?
  7. Y

Bu videoyu uygulamayı denedim fakat cmd ye disk list komutunu yazınca benim Ssd yi görmüyor. Ssd yi garantiye yolluyucam, yenisini gönderirler mi? Birde kaç gün sürer ortalama.
  8. Y

Merhabalar, bugün sabah bilgisayarımı normal şekilde açtım. Oynamak için LOL ü açtım ve LOL le bağlantısız bir uyarı çıktı, Windows un bakım ve onarımla alakalı yeri açıldı ve diskte bazı hatalar gözüktüğü yazdı. Hataları tarattığımda birkaç hata bulduğunu ve düzeltmek için yeniden başlatmam...
  9. Y

Ekran kartım ısınmaya başladı

Macunu fazla sürmedim, fazla sürmüş olsam bile performansa etkisi olmazdı diye düşünüyorum. Eğer macunla alakalıysa tekrar söküp macun azaltmaya gerek var mı yoksa böyle kalsın mı?
  10. Y

Daha dün sıcaklık boşta 44-45 dereceydi ve bakımını yaptıktan sonra düşmesi gerekirken aksine 50 derecelere kadar çıktı. Ayrıca performansıda biraz da olsa düştü. Lolde 60-75fps arasında alıyordum, şuan 40-60 arasına düştü.
  11. Y

Sapphire Ati radeon HD4850 1gb Gddr3 256 bit ekran kartım var. Yaklaşık 2-3 ay önce arctic mx-4 2019 edition termal macun sürüp full bakımını yapmıştım. Bugün tekrardan macununu aynı termal macun ile yeniledim ve bakımını yaptım. Fakat dün boştayken 44-45 derece olan ekran kartım şuanda 50...
  12. Y

Düşük bütçeli sistem toplamak istiyorum

Arkadaşlar bu arada durum acil. Yarına kadar belirlemem gerekiyor.
  13. Y

Düşük bütçeli sistem toplamak istiyorum

Herkese merhabalar. Elimde gigabyte gcm945 s2l anakart, İntel e8500 işlemci, 2+2gb Ddr2 800mhz ram, sapphire hd4850 ve HD 3650 ekran kartları, 300w dandik psu ve Fsp hydro k 500w 80+ psu, 1440x900 monitör, 300gb eski Hdd ve 240gb patriot burst sata ssd var. Ben anakart işlemci ram ve ekran...
  14. Y

Sivilce için önerileriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Yaşım 17, Kasım da 18 yaşına gireceğim. Yüzümde çok fazla sivilce var. Sivilce için dermatoloji ye gidecektim fakat bir türlü randevu alamadım. Sivilce için bir öneriniz var mı? Ben Uraw Petracin sivilce akne kremi almayı düşünüyorum, önerir misiniz?
  15. Y

165 HZ DE 165 FPS ÜSTÜNE ÇIKMIYOR

165fps in üstüne çıkması hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Eğer kendisi sınırlandırıyorsa bu güzel bir şey, monitörün 165fps üstü alsan bile 165fps gibi gösterecek zaten.
Top Bottom