z0ka isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Çözüldü✓ 2500 TL MONİTÖR TAVSİYESİ

Yorumunuz için teşekkür ederim ancak, Pivot olması çerçevesiz ekran olması 1ms gibi özelliklerin olması beni çok tatmin eder gibime geliyor sizce yanılıyor muyum ?
  2. Z

Çözüldü✓ 2500 TL MONİTÖR TAVSİYESİ

Selam dostlar, 2.el monitör alıcam belirteceğim monitörler ölü piksel çizik vb gibi şeyleri yoktur sadece hangisi daha iyidir almışken iyisini alayım diyorum fiyatları aşağı yukarı aynı 1- MSI Optix MAG241CR 144 HZ 2100 TL 2- AOC C24G1 144 HZ 2600 TL 3- Samsung Odyseyy G3 144 HZ 2500 TL...
  3. Z

YouTube Fikir Önerisi

Hocam her ne kadar kanser bi program olsa da etkileşim çok yüksek 1627165750 Editde çok iyi değilimdir 😆
  4. Z

YouTube Fikir Önerisi

Selam dostlar, YouTube üzerinden hakta YouTube videolarını tiktokta bile paylaşmayı düşündüğüm bir fikir var. Komik videolar, komik siyaset ve komik futbol videoları yapıp paylaşmak istiyorum. Hem para kazanmak hem de uğraşacağım bir şey olsun istiyorum. Bunun telif gibi bir durumu olur mu...
  5. Z

Win 11 ekran kartı sorunu

Ayarlarda var geri dön diye ingilizce yazıyor ama güncelleştirme ayarlarının orayı iyi kurcala ben yapmıştım.
  6. Z

Windows 11 sorunları

zaten geri döndüm 5 dk sürmedi geri dönmek windows 10'a sırf merak ettiğim için yüklemiştim, kararlı sürüm ne zaman çıkıcak acaba
  7. Z

Windows 11 sorunları

Geçenlerde windows 11 kurdum, gerçekten arabirim harikaydı ancak bir kaç bug mı diyim hatayı mı diyim beraberinde getirdi. - PUBG'de normalde monitorum 75hz sabitleyip akıcı bir şekilde oynardım, fps aynı ama akıcı görüntü yok sanki kasıyormuş gibi. - Oyun sesleri çok tizli geliyo hiç bi ayar...
  8. Z

Hz düştü yükseltemiyorum

son sürüm zaten
  9. Z

Hz düştü yükseltemiyorum

monitorum 75 hz normalde hep böyle çalışırdı ne olduysa hiç bir şey yapmadım kendi kendine 60hz oldu ve yükseltemiyorum da 75 ayarı çıkmıyor. PUBG oynarken vsync açtığım anda 60 sabitleyince farkettim, bunun çözümü nedir ? Ekran kartı rx590
  10. Z

Yardım Google yavaş çalışıyor?

Tavsiyelerin için sağol hocam şimdi indirip tam tarama başlatıcam. Umarım işe yarar teşekkürler... (y) 1622299035 hocam işe yaradı yarım saniyede buluyor adamın dibisin eyvallah :D
  11. Z

işe yaramadı hocam :( format atmak da istemiyorum 400 gb'a yakın indirme yapmam gerekicek.
  12. Z

Deniyorum şimdi ama opera'da da aynısı vardı :)
  13. Z

Warzone ve Gta'yı baştan indirmek... bir çözümü vardır bence.
  14. Z

Otomatik'de zaten :)
  15. Z

Selam dostlar, anlamadığım bir şekilde google çok yavaş çalışmaya başladı. Arama çubuğuna yazıyorum 4-5 saniye beyaz ekran kalıyor sonra çıkıyor sonuçlar. Operada denedim Chrome'da. Telefonda sıkıntı yok tak diye buluyor, böyle bir şey yoktu bir anda oldu. Ryzen 5 2600 3500/3100 M2 16 GB DDR4...
Top Bottom