zahkriisos002 isimli üyenin son içerikleri

1. Z

15k bütçe pc önerisi

Arkadaşlar merhaba 15.000 bine kadar pc önerisi yapabilirmisiniz. İtopya da gezinirken bulduğum bir sistem var sizce bu nası https://www.itopya.com/kaanflix-bing_h23837#kategori_9
  2. Z

Steam hesap bildirimi

steam hesabımı yanlışlıkla bilmeden ban yedirdim sanırım 1681419129 bu banı açabilirmiyim ?
  3. Z

Steam hesap bildirimi

Merhabalar dostlar, bundan tam 2 sene önce steam çarımda csgo üzeriden alım satım işlemi yapmıştım. Aldığım günün akşamında steamden dolandırıcılık bildirimi geldi. 2 seneden beri bu konu üzerinde uğraşıyorum ama hiçbir şey yapamıyorum steam destek sürekli aynı cevabı yazıyor hesabın değeride...
  4. Z

steam dolandırıcılık uyarısı geldi yardım edin

@Jaess zaten detaylı olarak yazmıştım ama yine aynı cevap geldi
  5. Z

ama belki daha iyi bir yazı yasarsak açılma durumu olabilirmi
  6. Z

Yani en son iletişime geçtiğimde hesabınız açılmicaktır diyodu
  7. Z

merhabalar uzun süredir kullandığım steam hesabıma dolandırıcılık banı geldi hiç bir şekilde kaldıramıyorum. sebebi ise csgoda birikmiş kasalarım silahlar vs var bunları satmak için ilk önce ininal karta para attım ondan sonra 2 tllik bir oyun satın aldım ve ondan sonra steam kısıtlaması...
  8. Z

Pcde şifre girme yerinde klavye çalışmiyo

Arkadaslar merhaba telden yazıyorum şuan da pcyi açınca şifre yerine geliyor hızlıca ondan sonra şifreyi yazmaya çalışıyorum klavye harflere basınca basmıyor ama numaralara basınca sadece okuyo ne yapmalıyım 2-3 gün olmusdur herhalde bu sorun olalı
  9. Z

Sorumluluk sınavları

Merhaba bir şey sorucacam matematik önceki dönemdeki karneme düşük gelmişti 43 lerde şimdide 43 civarında sadece ondan kalıyorum sanıyorum diğer derslerden geçiyorum ama ben şimdi seneye matematik sorumluluğuna giricek miyim ? 1655141740 Bu arada meslek lisesinde okuyorum edebiyat ve diğer baraj...
  10. Z

Oyun yapmak için neler gerekli ?

bedava önerdiğiniz bir program varsa yazabilirmisiniz 1651768167 kodlama dili derken internetten izlicem işte öyle olmuyormu 1651768192 izleyerek öğrenmeye çalıscam
  11. Z

Oyun yapmak için neler gerekli ?

Merhabalar oyun yapmak için hangi programlar gerekli neleri bilmem gerekiyo ve hangi dersleri izlemem gerekiyo he bu arada bilgisayarım çok iyi değil ben unreal engine indirdimde kaldırmadı galiba hata veriyor ikidibir memory hatası veriyor bilgisayarın özellikleri Ekran kartı R7 240 2gb Ddr5...
  12. Z

meslekten anadoluya nakil işlemi

10. sınıf 1650984729 bide bişey daha sorucam anadolu ile meslek lisesi sınavları arasında zorluk farkı varmış bunu biliyorum bende ama çalısanın yapamiyacağı sınavlar değildir herhalde değilmi ben sınavlara çalısıyorum
  13. Z

meslekten anadoluya nakil işlemi

Arkadaşlar merhaba ben şuanda mesleki teknik ve anadolu lisesinde öğrenim görmekteyim. 1 hafta önce bi anadolu lisesine nakil başvurusunda bulundum. 7 kişi var benle beraber ve okulun kontenjanı 4 perşembe gününe kadar bi seçim yapmam gerek fakat aklımda halen daha sorular var . 2 sınavlarda...
  14. Z

xiaomi redmi alınır mı?

Tamam telefon aldım
  15. Z

xiaomi redmi alınır mı?

Kamerası, uygulamaları, ve oyunları iyi açarmı sizce ?
Top Bottom