zamar66 isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Ryzen 7500F hangi anakartları destekler

bende şuan 320m-e var ozaman yükselteyim
  2. Z

Ryzen 7500F hangi anakartları destekler

benim şuanki işlemcim ryzen 2200g bunu 7500f e yükseltmek istiyorum ama anakartla tam verim alabilirmiyim? bunu nasıl öğrenirim
  3. Z

Harddisk beyaz yanma sorunu

buyur
  4. Z

üsttekileri deneyeceğim hocam , orijinal ile bağlı , 3.0la alakasını olduğunu sanmıyorum beyaz yandıktan sonra uygulamalar çok yavaş açılmaya başladı
  5. Z

sade geçerli bekleyen kesim sayısı sarı renkli
  6. Z

1709151444 böyle hocam
  7. Z

Harddiskim normalde mavi renkte yanarken beyaza döndü ve oyuna falan girdiğimde diskte bulunan klasörler çöküyor,dosya yöneticisi çöküyor. Nasil cozebilirim
  8. Z

notepad++da böyle bir sorun var

bu alt çizgiyi nasıl kaldırabilirim yan tarafa kod yazamıyorum bu alt çizgi yüzünden
  9. Z

Xbox Setup Yüklenmiyor

Windows güncellemesi indirdim internetten kurdum düzeldi
  10. Z

Bu dönem için telefon

Bu dönem için telefon fiyat ve performans olarak iyi bir telefon önerebilirmisiniz işlemcisi iyi olan
  11. Z

Razer Gold Doğrulama Sorunu

ben doğrulamadığım halde böyle bi sorun var satın alma işlemi yapamıyorum bu sitede bu sorunu nasıl çözerim
  12. Z

Xbox Setup Yüklenmiyor

ondan değilmiş sorunu buldum çözdüm yardımın için teşekkürler. 1673697008 ordanda inmiyordu ama sorunu çözdüm artık iniyor
  13. Z

Xbox Setup Yüklenmiyor

yok reis olmuyor
  14. Z

Xbox Setup Yüklenmiyor

xbox yükleyicisi bu şekilde kalıyor nasıl çözebilirim lütfen yardım.
  15. Z

Pc için araba oyun önerisi

Merhabalar, Yarış oyunu tarzı oyun değilde ets 2 gibi serbest sürüş olan ,araba sürebileceğimiz oyun varmı ne tavsiye edersiniz?
Top Bottom