Zaquare isimli üyenin son içerikleri

1. Zaquare

Öneri JBL T500BT ped değişimi ?

Dostlar selam JBL T500BT kulaklığa sahibim kulaklığın pedleri kulağımı tam kapatmıyor dışarı benim duyduğumdan fazla ses gidiyor hoparlör gibi pedleri ilk aldığımdan beri 4 senedir falan kullanıyorum artık söküldü yırtıldı saçma sapan bir hale geldi yeni ped alsam bu sorun az da olsa ortadan...
  2. Zaquare

Yeni Yaptığım Şarkı Nasıl Olmuş?

tr de bu tarz yapan çok az belki bi kaç isim var bende kendi zevklerimi karıştıyorum farklı şeyler üretmeye çalışıyorum.teşekkürlerr 🖤
  3. Zaquare

Yeni Yaptığım Şarkı Nasıl Olmuş?

https://spotify.link/V9Pa4WUoHDb yeni bir şeyler denedim herkesin beğeneceği türden değil nasıl olmuş sizce?
  4. Zaquare

Yeni şarkım nasıl olmuş?

https://spotify.link/Po4zpdda6Cb sizce nasıl ? eleştriye açığım belli bi stream sayısınıda ulaşmak istiyorum desteklerinizi çok isterim
  5. Zaquare

lens mi daha iyi gözlük mü

kesinlikle lens
  6. Zaquare

Yardım Iphone 7 plus ötüyor

benimde öyle bi ötme değil baya baya geçen tramvayda müzik dinliyodum yine ötmüş telefon ötüncede bluetooth wifi falan kapanıyor şarkı dışarı çalmış galiba herkes bakıodu sdklvmsdşs
  7. Zaquare

Yardım Iphone 7 plus ötüyor

Telefon ötme sesi çıkarıyor ince youtube daki sinek kovan sesin aynısı ekrana bastırınca tam olduğu bölgeye ses gidiyor elimi çekince aynı sesi veriyor ve wifi bluetooth gibi şeyler çalışmıyor hiç bi şekilde sadece mobil veri çalışıyor
  8. Zaquare

Çözüldü✓ Telefonum İnternete Bağlı Ama İnternet Yok (...)

Patlamadan dolayı yavaşlatma yapıyolar
  9. Zaquare

Youtube videoları sizde açılıyor mu?

Herkesde aynı
  10. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

evet
  11. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

teşekkür ederim evet her şeyi ben yaptım ne görüp duyuyosan tamamen
  12. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

Zaten bu müzik türünü dinlerim normalde özellkle scarlxrd zillakami falan yapıcam yakında
  13. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

Teşekkürlerr <3
  14. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

Lyrics nasıl ??
Top Bottom