Zarokan isimli üyenin son içerikleri

1. Zarokan

BİLGİSAYARIMI SIFIRLAYAMIYORUM

Selamlar, Bilgisayarın içinde ki sıfırladan değil de, USB Bellek yardımı ile bilgisayarını sıfırdan kurabilirsin.
  2. Zarokan

çok uzun ethernet kablosu ile bağlanırsa lag yaparmı?

Selamlar, çıkartmaz kullanabilirsin.
  3. Zarokan

çok uzun ethernet kablosu ile bağlanırsa lag yaparmı?

Selamlar, 5 metre de herhangi bir sorun yaşamazsın.
  4. Zarokan

Çözüldü✓ windows yükleyemiyorum

Rica ederim, iyi günler :))
  5. Zarokan

Çözüldü✓ windows yükleyemiyorum

Dostum selam, klavyeden ‘ALT’ tuşuna basılı tutarak yükleme ekranında gördüğün kelimelerin örneğin ‘Sonraki’ kelimesinin ilk harfi olan ‘S’ harfinin altı çizilidir. Sen ‘ALT’ tuşuna basarak altı çizin olan harfe tıklarsan klavyeden istediğin şekilde ilerleme yapabilirsin. Bir diğer örnek ‘DEVAM’...
  6. Zarokan

DDU ile ekran kartı driver silme

kral selamlar, Bence en ideal acıklayıcı video bu kanka.
  7. Zarokan

Ekran kaydı video kalitesi neden düşük olur?

Olabilir kanka ondan tam emin değilim
  8. Zarokan

Ekran kaydı video kalitesi neden düşük olur?

dostum selamlar, Geforce tarafından kayıt alıyorsan alt+z (default kısayol) yaparak kayıt ayarlarına erişip çöznürlüğü kayıt fps ini ayarlayabilirsin.
  9. Zarokan

pc anakart ışığı yanıyor açılmıyor

Ramları çıkart silgi ile sil slota üfle tekrar aynı slotlara yerleştir ramlari dene bakalım
  10. Zarokan

Laptopu formatladım mikrofon ses almıyor

selamlar, anakart modelini internete yaz driverlarını indir ses kartının çözülmesi gerekiyor.
  11. Zarokan

Android Eski telefondan yeni telefona wp aktarınca eski veriler silinir mi?

Kral selam, andoid tarafında whatsapp ı yeni telefona açarsan eski telefondan veriler silinmez. bir önce ki telefondan verilere erişmek istersen sadece telefon numarası ile doğrulama yapman gerekli.
  12. Zarokan

Yardım LOL D diskine nasıl kurabilirim yardımmm

Selamlar, LOL ü yüklersen sana soruyor nereye kurmak istediğini zaten. 1678287743 Yüklerken*
  13. Zarokan

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Selam beyler bi yardım ederseniz güzel olur az kaldı aldım alıcam :)) https://a.aliexpress.com/_ms9PZ5D
Top Bottom