zero4254 isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Huawei Y7 2019 telefon kapanma sorunu

Tam olarak sorun nedir
  2. Z

Huawei Y7 2019 telefon kapanma sorunu

Merhabalar telefonum kendi kendine kapanıyor telefonun batarya kablosunu tak çıkar yaptıktan sonra şarja takınca açılıyor sorun neden her seferinde açmak zorunda kalıyorum neden oluyor
  3. Z

OYUNLARDA YÜKSEK FPS'YE RAĞMEN KASMA HİSSİ

ekran kartı sıcaklığım şu an 51 derece 1626427098 sistem gücüne uygun nasıl yani
  4. Z

Sadece valorantta
  5. Z

Merhabalar bilgisayarımı 8 ay önce aldım ve düzgünce kullandım fakat son bir kaç aydır fps yüksek olmasına rağmen kasıyor hissi var sistem özelliklerim: rx570 4gb ekran kartı r33100 işlemci 8 gb ram adata su 630 ssd 144 hz lg monitör b450m s2h anakart not: ssd'den dolayı kasma sorunu diye...
  6. Z

Bilgisayarıma 8 bin teklif geldi sizce satmalımıyım

gtx1660 kendisi 8000tlden fazla satma bence
  7. Z

MOUNT AND BLADE BANNERLORD 144 HZ SORUNU

nasıl kaldırıcam
  8. Z

MOUNT AND BLADE BANNERLORD 144 HZ SORUNU

Merhabalar mount and blade bannerlord yükledim oyuna girdim ve ayarları ayarladım fakat ekran yenileme hızını 144'e çekiyorum fakat olmuyor 50hz de kalıyor monitörüm 144 hz olmasına rağmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum 50 hzden başka yenilemez hızına da geçmiyor sabit kalıyor
  9. Z

wifi ile 50 mbps alıyorum ethernet ile 30?

reis modemden olsa telefondan 50mbps nasıl alsın
  10. Z

APEX LEGENDS FPS SIKINTISI

ssd değiştirsem çözülür mü birde...
  11. Z

APEX LEGENDS FPS SIKINTISI

merhabalar ekran kartım rx570 4gb işlemcim ryzen3 3100 8gb ram adata su 630 ssd 144 hz monitör oyunum 150 160 fps civarlarında fakat kasıyor fps drop yiyorum ekranı sağa sola çevirdiğimde acayip bi kasma oluyor sizce nedeni nedir ?
  12. Z

VALORANT HESABI çalındı

yazdım da geç dönücekler gibi bakalım 1620606084 adamla vs atıyoruz bildiğin bi o değişiyor e posta bi ben
  13. Z

VALORANT HESABI çalındı

selamlar bugün hesabım çalındı ve geri aldım fakat galiba çalan kişinin tarayıcısında hesabım açık kalmış şifreyi değiştirsem bile hesaba giriş yapıyor nolur yardım edin e posta değişiyorum o da değişyor yardım
  14. Z

Rampage klavye tutukluk yapışkan sorunu

klavye ismi rampage favory 1620523296 temizledim
  15. Z

Rampage klavye tutukluk yapışkan sorunu

Selamlar 4 ay önce bi klavye almıştım donanım arşivi tavsiyesi olarak ve klavyede w a s d tuşları tutukluk yapıyor sanki yapış yapış gibi sizce sorun ne
Top Bottom