ZeroGhost isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Garanti süresi devam ediyormu

Arkadaşlar bu yaz değil geçen sene yazın telefon almıştım ve şuan düşürdü ekranı siyah oldu ama halen dokunmatik çalışıyor ekran kısmında herhangi bir kırık yok garanti sürecine girermi
  2. Z

Yardım Hp victus alınır mı alınmaz mı

alınır hocam bende 4050 lisi var herhangi ısınma sorunu ile karşılaşmadım 1tb ssd olması mükemmel şimdiden hayırlı uğurlu olsun
  3. Z

Epic games fps sorunu

Epic games de oynadığım oyunlar nedense 100 fps almama rağmen kare hızında sanki problem varmış gibi gözüküyor oysaki ayni sistem dying light 2 yi steamde oynadığımda 100 fps alıp herhangi bir kare hızında tuhaflık yaşamıyorum sebebi nedir
  4. Z

Eskişehir osmangazi de okunurmu

Osmangazi'de mi yok artık
  5. Z

Zort
  6. Z

Bu sene malum yks 2024 öğrencisiyiz siyaset bilimi ve kamu yonetimi istiyorum netleri sene sonuna kadar yapabilceğim düzeyde istiyomus fakat eskişehir sizce nasıl
  7. Z

Rdr 2 %99 fps sorunu

Oyunda girdiğimde 80 fps alıyorum fakat bu durum bazen 80 fps akıcı iken bazen 50 fps gibi oluyor ama sonuçlar 80 fps gösterirken oyun sanki 50 fps gibi oluyor ve bu oluyor ken fps %99 gbisinden bir şey gösteriyor (nvidia geforce experince)
  8. Z

Yüzümdeki siyah benler nasıl gidsr

Arkadaşlar son bir kaç senede yüzümde inanılmaz derecede küçük siyah benler çıkmaya başladı büyük ihtimal bir kaç sene içinde yüzüme güneş kremi sürmeyip öyle çıktım ondan olabilir ama çok rahatsız edici bir görüntüsü oluyor bunlar ameliyatla ile mi gecermi yada herhangi bir dermatologa gorunup...
  9. Z

laptopta 40 watt sorunu

Arkdadaşlar rdr 2 de ekran kartım watt 120 olmasına rağmen 40 watt kullanıyor sebebi nedir bilen biri varmı
  10. Z

4000 rtx modellerinde mux özelliği varmı

Onu bilmiyorum bende HP victus 16 var bende ilk aldığım zaman hemen HP omen yazılımını indirdim microsofttan ve orda biraz kurcalayinca bulmuştum şuan aklıma gelmiyor
  11. Z

Yks ayt süreci nasıl halledilir?

Üstad benim mat biraz zayıf demeyelimde baya bir zayıf yani temelden başlasam yapabilirik dimi düzenli bir program ile
  12. Z

Ağam şuan PC başında değilim ama geçince sana yazicam sen şimdilik microsofttan HP omen yazılımını indir şimdilik
  13. Z

Ağa yok ama HP omen yaziliminda seçme durumun var ben ekran kartını seçtim yani FPS uçtu şuan
  14. Z

21k' ya pc mi laptop mu

Sahsen bende masaüstü alcaktik ama 12. Sınıfta geçtiğimden ötürü ailem masaüstünü gelecek sene kullanamayacigimi soyledi ve laptop aldırdı şahsen bana kalırsa laptop gelecek sene fiyatlar uçar hemde
Top Bottom