ZeRRoN isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Yardım ÇÖZÜLDÜ Corsair kulaklik dondu yardım lütfen

Bende arasitirdim biraz pil bitince cihaz kapanıp kendimi düzeltiyormus şu anlık pilin bilmesini bekliyorum
  2. Z

Bilgisayara bağladım icue programını indirip bekledim hiç bir tepki yoktu
  3. Z

Selamün aleyküm arkadaşlar 1-2 gün önce Corsair hs75 xb wireless modeli kulaklık aldım biraz önce kullanirken diğer odaya gitmem gerekti odaya gidip tekrar döndüğümde kulakligin bağlantısı kopmuştu kapatıp tekrar açmak istedim açılmadı kulalikta hiç bir tepki bu şekilde dondu kaldı beyaz ışık...
  4. Z

Xbox series x için aldığım kulaklık nasıl ?

Teşekkürler hocam
  5. Z

Xbox series x için aldığım kulaklık nasıl ?

Xbox series x için aldım yorumunuz nedir ?
  6. Z

Xbox series x için kablosuz kulaklık önerisi

Artık pisayada karaborsaya düştü zor bulunur
  7. Z

Bu kulaklık ilk çıktığı zamanlar 1000 TL civarıydı şu an bu kadar arttığı için alamıyorum yoksa bu kulaklığı alacaktım
  8. Z

Yakın zamanda Xbox series x alacağım almışken kulaklıkta alayım diyorum 1100 TL'ye Corsair hs75 xb modeli var bu modelden kullananlar nasıl sizce alınır mi ? Ek olarak kablosuz kulaklık önerilerinizede açığım teşekkürler
  9. Z

Corsair hs75 xb alınır mi ?

Yakın zamanda Xbox series x alacağım hazır konsol almışken kulaklıkta alayım diyorum Corsair hs75 xb modeli buldum 1100 TL'ye sizce alınır mi parasinin hakkını verirmi xbox series x de ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  10. Z

Xapo bank hesap sorunu

2017 yılında xapo bank da hesabım vardı bir miktarda bakiyem vardı içerisinde şimdi hesabima girmek istiyorum ama giremiyorum xapoya noldu nasıl girebilirim hesabıma ?
  11. Z

Xbox series s HDMI 2.0 hakkında soru

Bekliyorum.
  12. Z

Xbox series s HDMI 2.0 hakkında soru

Merhabalar 1.5 ay kadar önce Xbox Series S aldım ve yanına Samsung Odyssey G5 2K 144Hz 4K 60Hz bir monitör aldım yalnız kafama takılan bazı şeyler oldu şimdi bu monitör HDMI 2.0 destekli ben 2K 120FPS alamaz mıyım bu monitörle? Ek olarak DP port ile kullanmak istesem Xbox'ta DP portu yok HDMI to...
  13. Z

🔥İndirim Xbox Series X 6289 TL

Series s 2k oyun desteğine sahip hatta yer yer 4k oyun desteğine sahip ek olarak 8k video ve filmde destekliyor geçen 4k video izleyim dedim gözlerime hakaret ettiğimi fark ettim bu zamana kadar. 1440p 60 FPS çalışan oyunlarda var 4k 30 FPS çalışan oyunlarda 1440p 120 FPS çalışan oyunlarda var...
  14. Z

🔥İndirim Xbox Series X 6289 TL

Series s aldım nasıldır sizce 2k 144hz monitörle nasıl gider ?
Top Bottom