Zeusx00 isimli üyenin son içerikleri

1. Z

Eski PC ye anakart alacağım

Ekran kartım 9600gt önceden g31m kullanıyordum iki ekran kartında da denedim ekran gelmedi ve sokette yanık izi vardı ondan anakart değişeceğim
  2. Z

Eski PC ye anakart alacağım

İyi günler benim eski bilgisayarımın anakarttaki ekran kartının takıldığı yer yanmıştı. Yeni anakart alacağım ama ekran kartının takıldığı yer alacağım anakrtta farklı bir yerde bu sorun çıkarır mı? Anakartın fotoğrafı ektedir, yardım edenlere şimdiden teşekkürler. 1591979254 Up
  3. Z

Turbox ve izoly

Arkadaş sevdiğim bir kişi ondan böyle bir hata yapmasını istemiyorum 1591288144 Hocam biz keriz olduğumuz için sıkıntı yok baksana 6 ve daha fazla kişi 1300 TL için iyi demiş sisteme 1591288482 Ya işte diğer arkadaşlar çok sıkıntı hepsi turbox al diyor 1591288559 Reis 2k asmqyacak şekilde set...
  4. Z

Turbox ve izoly

Merhaba size 1 haftadır başımdan geçen olaylari anlatacağım. Benim bir arkadaşım PC alacak ve bütçesi 2k union bafir adam sistemini gösterdik monitör yok dedi. Geri internet kafeden alacaktı PC yi arkadaşı da alma demiş geri bu arkadaşıma turbox sistem al diyorlar 5 6 kişi şimdi bu cahil kesime...
  5. Z

Teknobiyotik güvenilir mi?

AMD bu hızla giderse zaten her alanda patron olur telefonlara da işlemci üretecek yakında AMD Yok dostum bazı AMD serverler böyle diyince kızıyor ondan kendimi sağlama alayım dedim 😊
  6. Z

Hocam bazı yerlerde AMD hâlâ driver sorununu çözemedi felan gibi duydum ben zaten ray traycing desteği olmasi yüksek bütçede genelde en büyük cezbedici oluyor 1591234126 Yoksa AMD kartlara da çöp demiyorum sadece Nvidia'nın rtx desteği nvidiayi daha yukarı taşıyor demek istedim
  7. Z

Para olsa AMD kullanılacak kart değilde düşük bütçeli olarak iyi iş yapıyor amd
  8. Z

Düşük bütçeli ya ondan çoğu kişi buldu mu alıyorlar direk
  9. Z

Ben sorun yaşayanlara pek rastlamadım ama illaki vardır İncehesapta R3 1200lü RX 570li sistem vardı alacağım zaman stoktan kaldırmışlar be xd
  10. Z

Hocam şu yasak kalkana kadar beni idare etsin ondan sonra 3600 gene alırım pcye
  11. Z

Hocam 3.4k üstüne çıkamam bütçem en son buna yetişiyor olmadı gamegarajdan pollux 3 ad alırım yukarda bir arkadaş atmış 1591233195 70 TL'ye hem 16gb lik flas bellek alırım hemde güzel bir yemek yerim :d
  12. Z

Bu iki firma win10 kurulumu yapıyor mu?
  13. Z

Merhaba ben internetten pek fazla alışveriş yapmam ama 18 yaş altı olduğum için sokağa çıkma yasagim ve ondan dolayı vatan bilgisayara gidip kendim alamıyorum. Sizce teknobiyotik güvenilir mi? Önerebileceğiniz başka site var mı? Birde güvenilir ise alacağım PC ektedir sizce nasıl ...
Top Bottom