Zozzi isimli üyenin son içerikleri

1. Z

4000 - 5000 TL arası tablet önerisi

4000 - 5000 TL arasında güzel bir tablet önerebilir misiniz?
  2. Z

Telefon için dikey ahtapot tripod önerisi

250-300 TL arası bütçem var. Tripodu dışarıda çekim için kullanacağım. Hem dikey hem de yatay çekim yapmasını istiyorum. Önerebileceğiniz bir marka var mı? telefonum iphone 13.
  3. Z

Kumandalı tripod önerisi (Telefon için)

Fiyat 100 - 200 TL bandında olursa çok iyi olur. Tek başıma fotoğraf çekindiğim için tripodun kumandalı olması gerekiyor ve de dikey çekim yapabilirse çok iyi olur.
  4. Z

Telefon kılıfı alabileceğim güvenilir yerler nerelerdir?

Teşekkür ederim.
  5. Z

Telefon kılıfı alabileceğim güvenilir yerler nerelerdir?

İphone x kullanıyorum.
  6. Z

Bu telefon kılıfı iyi midir?

https://www.amazon.com.tr/Genel-Apple-iphone-Manyetik-Bumper-Mıknatıslı/dp/B09J7Y135D/ref=asc_df_B09J7Y135D/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510079965591&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10631248301096809382&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-1597624880...
  7. Z

İphone X telefon tutacaklı kılıf

Kelimeyi unuttuğum için internette aratamıyorum. Kılıfta böyle çıkıntı oluyor orayı açıyoruz ve telefonu koyup film izleyebiliyoruz. Bildiğiniz böyle bir kılıf var mı?
  8. Z

Radeon rx580 başlatılamadı hatası alıyorum.

Tamamdır. Bir kere daha reset attım düzeldi.
  9. Z

amd cleanup utitly 1649577502 utility*
  10. Z

ben sürücüyü silip yeniden yükledim. Fakat şuan tıkladığımda hata da vermiyor açılmıyor da.
  11. Z

Böyle bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözeceğim?
  12. Z

Garanti ile paparaya havale param gelmedi

Babamın adına 1649182814 Teşekkür ederim.
  13. Z

Garanti ile paparaya havale param gelmedi

Garanti ile paparaya 25 TL gönderdim. Yaklaşık 10 dakika oldu fakat param hala gelmedi. Parayı gönderirken açıklama kısmına papara numaramı da yazdım. 1649182532 Arkadaşlar sadece kendime ait bir banka kartıyla oluyormuş. O yüzden olmadı sanırım. Para iadesini bekleyeceğim. Gereksiz konu için...
  14. Z

Tarayıcıdan oynanabilecek iki kişilik oyun önerisi verebilir misiniz?

Arkadaşımla oyun oynamak istiyoruz da tarayıcı oyunu önerebilir misiniz? Aynı evde değiliz kendi evimizdeki bilgisayarlardan oynayabileceğimiz oyunlar olursa sevinirim.
  15. Z

Sakız saklama kutulu anahtarlık nereden bulabilirim?

Aynen ondan hediye olarak vermişlerdi. Tekli satılıyor mu onu bilmiyorum.
Top Bottom