zyhwach isimli üyenin son içerikleri

1. zyhwach

Hangi Hazır Sistem Daha İyi?

Bu sisteme değer mi peki dostum hiç upgrade e gerek yok herhalde 10.5k olana
  2. zyhwach

Hangi Hazır Sistem Daha İyi?

sistemler bunlar daha da üstüne çıkamam arada çok fark var mı 1k fark versem değer mi yorumlarınızı bekliyorum https://www.itopya.com/alpha-oneintel-core-i3-12100fasus-dual-geforce-rtx-3050-oc-edition-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ss_h19837...
  3. zyhwach

İTOPYA İNDİRİM SİSTEM ALIYORUMM SIZCE NASIL YARDIM

o sistem o fiyata göre sizce nasıl?
  4. zyhwach

F/P Monitör Önerileri

Selam dostlar fiyat performans bi monitör arıyorum şu an aklımda https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg247q1a-238-va-freesync-1920x1080-165hz-1msmprt-monitr-p-HBCV00000QMG9U?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail bu ve...
  5. zyhwach

Apu sistemle baslayıp normal sistem dizmek

Merhaba dostlar iyi akşamlar dilerim sizlere bi sorum olacaktı, şimdi ben apu bi sistemle başlayıp normal pc dizmeye kalksam bu mantıklı olur mu sizce çünkü şu anki laptopum yıllanmış ve yavaş bende 15klık bi sistemi anında almak yerine 6 7k apu sistemle başlayıp param oldukça ramidir ssd sidir...
  6. zyhwach

F/P Kulaklık önerisi

Raijin nasıl yine de yorumlarsanız. Ayrıca bunun yerine başka önerdiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.
  7. zyhwach

F/P Kulaklık önerisi

Ghost un dip ses sorunu mikrofonda çok varmış. 711 de ise soyulmalar olup bi tık büyükmüş, herhalde bunlara göre Raijin en iyisi
  8. zyhwach

F/P Kulaklık önerisi

Raijin hocam
  9. zyhwach

F/P Kulaklık önerisi

bütçeyi aşıyor maalesef
  10. zyhwach

F/P Kulaklık önerisi

Selam dostlar bundan bi yarım saat önce Abdullah abinin storysinde gördüm Gamepower Raijin ilk 200 stokta indirimdeydi yorumlar genel olarak olumluydu aldım fakat sonradan araştırınca dip ses sorunu ve uzun kullanımda bazı sert kısımların kulağı rahatsız ettiğini okudum bazıları onun yerine Jin...
  11. zyhwach

Note 9 Pro satıp Iphone 6s almak

Aslında telefonun fotoğraflarını görmek daha iyi olacaktır hocam başka bir sosyal medyanız varsa da ulaşırım size.
  12. zyhwach

Hhahshahahahshshhahahsha Allah nazarlardan saklasın o zaman hocam. 1658087774 Instagramın var ise nick atarsan yazabilirim sana.
  13. zyhwach

Parçaları ucuz mudur hocam? 1658087678 Şu ankiler 5-6 ay götürmez mi?
  14. zyhwach

Herhangi bir model öneriniz var mıdır?
  15. zyhwach

Anladım hocam sağolun fakat o fiyat 6S yerine alınabilecek telefon öneriniz var mıdır? 1658087197 Kozmetik olarak 9/10 tek sıkıntı bataryası onun da 200-300TL masrafı var. 1658087379 Hocam amacım telefon modeli yükseltmek veya düşürmek değil, sadece paraya ihtiyacım var ve para birikene kadar...
Top Bottom