Arama sonuçları: *

• Users: Slyexty
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Slyexty

Kasanın ışığı yanmıyor

Merhaba, MSI Mag Shield 110R kasam var son günlerde power tuşuna bastığımda bazen ışıkları yanmıyor kapayıp açtığımda düzeliyordu ancak son iki gündür ne yaparsam yapayım yanmıyor ışıkların yanmadığını görmek içerde başka bir problem de olup olmadığı konusunda şüphe bırakıyor yardımcı olur...
  2. Slyexty

HDD veya SSD Almak istiyorum önerir misiniz

Merhaba, anakartım Gigabyte A520M-K modeli sadece 1 adet m2 ssd destekliyorum. Depolama alanım artık yetmemeye başladı bu yüzden 1TB'lık bir disk almak istiyorum. HDD mi SSD mi almalıyım bilmiyorum. Sadece oyunlarımı depolayacağım. Öneride bulunur musunuz.
  3. Slyexty

Çözüldü✓ 100kg destekleyen oyuncu koltuğu

Merhaba 100kg destekleyen oyuncu koltuğu önerebilir misiniz araştırdım ancak bulamadım
  4. Slyexty

MSI Mag Shield 110R ön fanı çalışmıyor

Merhaba. Bilgisayarlar hakkında pek bilgim yok yaklaşık 2 ay önce bir sistem satın aldım. Kasam MSI Mag Shield 110R kasada 1 ön alt kısımda 1 arka üstte olmak üzere toplam 2 fan bulunuyor. Az önce tesadüfen gözüm aşağı kaydı ve ön fanın çalışmadığını fark ettim arka fan ise ışığı yanıyor ve...
  5. Slyexty

Ram frekansını değiştirince ekrana görüntü gelmiyor

Merhaba, GIGABYTE A520M-K Anakartım Ryzen 5 5500 işlemcim var. 8+8 16GB 3600mhz ramım var. BIOS ayarlarından xmp profilini profil 1 yapıp kaydedip çıktığımda ekrana görüntü gelmiyor. 2133mhzye geri döndürdüğümde ise görüntü geliyor. Nasıl düzeltebilirim ? 1681735862 Biri yardım edebilir mi artık
  6. Slyexty

Çözüldü✓ AC1200 USB Wifi Adaptör

Merhaba, AC1200 Dual Band usb wifi adaptör satın aldım. Ürünün üzerinde 5G desteklediği yazıyordu. Şuan ürünü takıp çalıştırdım ancak 2.4G yi görüyor sadece. 5G yi görmesi için napabilirim yardımcı olur musunuz.
  7. Slyexty

Çözüldü✓ GIGABYTE A520M-K Anakart Ryzen 5 5500 destekler mi?

Merhaba, GencerGaming'den DA-C2 sistemini satın aldım. Sistemde A520m-k anakart ve ryzen 5 5500 var. Sistem henüz hazırlanıyor gözüküyor ancak sipariş vereli 10 gün oldu muhtemelen bu gün kargolanır. A520M-K ile ryzen 5 5500 bios güncellemeden çalışır mı? Eğer çalışmıyorsa firmayla iletişime...
  8. Slyexty

Çözüldü✓ Aldığım sistem uyumlu mu sorun çıkar mı?

FSP HYPER 80+ PRO H3-700 700 W Power Supply : 1 MSI MAG Shield 110R ATX Oyuncu Kasası : 1 Apacer 512 GB AS2280P4 AP512GAS2280P4-1 M.2 PCI-Express 3.0 SSD : 1 Gigabyte RTX 3060 Eagle 12G GV-N3060EAGLE-12GD 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı : 1 Apacer Nox 16GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz CL18 Gaming RAM...
  9. Slyexty

Pc toplayacağım 16k bütcem var

Merhaba 16k bütcem var monitorle birlikte hazır kasa vs. önerir misiniz
  10. Slyexty

Çözüldü✓ Hafıza Kartına Uygulama Yüklemek

Huawei Y5 2019 model 16 gb depolamalı telefonum var 128 gb samsun evo hafıza kartı aldım taktım ancak uygulama yüklerken yine telefonun kendi kartına yüklüyor o yüzden yükleyemiyorum bişey nasıl düzelticem ?
  11. Slyexty

Hangi telefonu almalıyım ?

Ortalama 6000 TL bütçem var yeni bir telefon almak istiyorum, hem kamerası güzel olsun hem depolama alanı çok olsun önerilerinizi yazar mısınız ?
  12. Slyexty

Çözüldü✓ Bilgisayar alacağım yardımcı olur musunuz

Merhaba 12k bütcem var monitorle birlikte bir kasa toplamak veya almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?
  13. Slyexty

Çözüldü✓ Laptop şarjım full değil ancak bazen şarj kesiliyor ve ışığı tam dolu gözüküyor.

Merhaba, laptopumun şarjı şuan %56 şarj oluyor gözüküyor ve şarj ışığı turuncu yani şarj oluyor renginde. Ancak arasıra tam dolu yani mavi renge dönüyor ve şarj kesiliyor ancak şarjım %56. 1677489029 Şarj şuan %55'e düştü ve hala şarj ediliyor gözüküyor.
  14. Slyexty

Çözüldü✓ HP 250 G6 i3 modeli hangi ssd uyumlu

Merhaba hp 250 g6 i3 modeli laptopum var 4 yıl önce aldım artık yeterince hızlı olmadığı için ssd almaya karar verdim ancak m2 ssdler uyumlu mu bilmiyorum yardım eder misiniz ? Almayı planladığım ssd bu...
Top Bottom