• Slyexty
      Slyexty, kuronami vandal vs kaos vandal başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kaos > kuronomi
    • Slyexty
      Slyexty, Kasanın ışığı yanmıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Dışarıdaydım şu saatte bakabildim kusura bakmayın, hayır başka PSU'ya sahip degilim
    • Slyexty
      Tamamdır sağ olun @Emre Zengin
    • Slyexty
      OCCT testi yaptım az önce bi sorun çıkmadı 1714819120 MSI Aftert Burner programında fan speed 0 gözüküyor ve ayarlanamıyor
    • Slyexty
      FSP 650W 80+ psu
    • Slyexty
      1 seneden uzun süre oldu ön fan içeri üflüyor 1714817669 Kasayı değiştirmem sorunu çözer mi 1714817685 Yada PSU da sorun olabilir mi geçen ay 1 haftada 5...
    • Slyexty
      Sorun sadece fan ışığı değil Önceki MSI logosu da yanmıyor ve bilgisayarı kapattığım saniyede ışık bi snlik gelip gidiyor 1714817349 Sizce kasayı...
    • Slyexty
      Hayır denedim 1714817011 Kablosunu bulamadım kasanın içinde o kadar anlamıyorum o yüzden kurcalamadım 1714817045 Kasayı kapattığımda ışık bi anlığına yanıp...
    • Slyexty
      Kasanın üzerinde kontrol butonu var basarak renk seçeneğini değiştirebiliyorum 1714816780 https://www.msi.com/PC-Case/MAG-SHIELD-110R kasam bu 1714816899...
    • Slyexty
      Az önce kontrol etmeyi bitirdim bir sorun yok. Tozlarını alıp PSU kablosunu tekrar taktım ve çalıştırdım ancak hala ışıkları yanmıyor
    • Slyexty
      Slyexty, Valoranttan donanım banı yedim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anakartını değiştirebilirsin ama yine de kalkmama olasılığı mevcut 1714814102 Siz yine de desteğe yazın makbuzunuz varsa bunu da gösterin açılabilir riota...
    • Slyexty
      Slyexty, Valoranttan donanım banı yedim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Aldığın anakartı kullanan kişi hile kullanıp ban yemiş açılacağını zannetmiyorum
    • Slyexty
      Slyexty, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Kasanın ışığı yanmıyor başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, MSI Mag Shield 110R kasam var son günlerde power tuşuna bastığımda bazen ışıkları yanmıyor kapayıp açtığımda düzeliyordu ancak son iki gündür ne...
    • Slyexty
      Slyexty, Bilgisayarım geç açılıyor. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bende de aynı ssd vasr 10.3 saniyede açılıyor bu diskin doluluğu ile de alakalı bir durum olabilir.
    • Slyexty
      Slyexty, HDD veya SSD Almak istiyorum önerir misiniz başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hayır daha fazla takılmıyor. Sağ olun.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,767
Üyeler
141,888